Özellikle özen gösterilmiş ve bilgi içerikli bir entry gördüysem gözümü kırpmadan bastığım butondur. Böyle insanlara moral olarak artı oy vermeyip sözlükten soğutmak pek iyi değil zaten sayı az, üzüntülü gülen surat.
alın verin, sözlüğe can verin.
insanı gülümsetir artı oy, elinizi korkak alıştırmanın bir faydası yok, her güzel entry e artı oy verir geçerim mesela ben.
istatistiklerde derece yapma nedeni. ama en güzel tarafı, yazara, "seni anlıyorum." mesajı vermesidir. sözlükte sizi anlayan birileri vardır.
ben bildirim kutusunda kırmızı kırmızı yanan rakamı görünce önce önümü ilikliyorum sonra bildirimimi açıp yaZdığım şeye tekrar bakıyorum sonra artılayana bakıp profiline giriyorum seni unutmayacağım dostum diyip şükranlarımı iletip çıkıyorum.
Herkes birbirine versin ki dışarıdan gelenler artı oyları görüp seviye var zannetsin ahaha.
fazla olunca egonu acayip tatmin ediyor hani.
açık oylayan bir kız arkadaş var. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum o kendini biliyor.
Bugün mübarek puanımı 400 ile kapatmak istiyorum. Yardımınıza muhtacım. Teşekkürler efendim.
içine sinen birkaç entryden sonra "ben" butonunu aşındırma sebebi. nerde lan bu artılar psikolojisi hakim olur bünyeye.
-ağız dolusu bir kahkaha atınca
-hay ağzınla bin yaşa denince
-gerçekten ilginçmiş denince

ekleniveren oydur.
bugün hiç almadığımdır.
ilginç bir durum.

edit:
teşekkürler arkadaşlar.
(bkz: oley)
köpeğiyim.
hevesini kırmak istemem ama galiba serici bunlar kemke.

neyse;

okumadan verileni bir amaca hizmet etmemektedir.

artı oylansın diye değil okunsun diye yazıyoruz çümkü.

hadi öptüm gözlerinizden.
rastgele başlıklara girip, hoşuma giden entrylere basmaktan çekinmediğim oy türü. maksat yazarın sözlükte kendi kendine yazmadığını anımsatmak, ona tatlı küçük bir heyecan yaşatmak.
uludagsözlükte $ukela yerine kullanılan tanım.