bugün

Ergenlikteyken yaşam amacımız olan metin2 itemi.
çocukluğumu silken oyunu hatırlatan kılıç. bir de bunun kdp olanı vardı.
bir '+9 seal of sun 9 degree blade' değildir.

(bkz: silkroad online)
yaşam kaynağıdır.
En asil duyguların katilidir.
wslik becerili ise tadindan yenmez.
oyunu oynayasim geldi mk.
Ah o demirci. Buyuk hayallerdi zamaninda.
atlantis serverinde an itibariyle, 25 ve üzeri ortalama hasarlısı 15 m.
Bir zamanlar hayallerimi süsleyen kılıçtır. Ona hiç ulaşamadım belki ama bir diğer hayalim "+9 hortlak dişi kılıcı" na ulaştım.
%16 becerilisi ile çılgın atmıştım. 51 lv kara büyü sura. 72 bedensel indiriyordum AMK.
efsaneler arasina girmis metin2 itemi. zamanında vahşi uzman ile vahşi okçu arardik vadide. ulan bi 35-40 ortalaması düşse, bi 15 beceri gelse diye iç geçirirdik. hey gidi hey. şimdi herhalde hiçbir değeri yoktur.

2007 yılında falan hayaldi bu item.
bir silahtir.
oynayacak olursa benimle beraber karakterim vardir 70 savasci.
suan oynamasamda saglam karakter.
m2 oynarken hiç düşmeyen kılıçtır. +9 olanı ziynettir.
artı sıfırını düşürüp, ertesi gün envanterimde olmadığını farkettiğim item. ilk defa bu generallerin orada multihack açtığımı hatırlıyorum, pat yerde dolunay kılıcı. ben çığlık kahkaha, yaşıtlarım o gün kaç tane net yaptığını, sayısaldan mı eşitağırlıktan mı girsem sorularını düşünürken, ben bununla mutlu oluyordum işte.

ellemedim, kıyamadım dolunayıma. ertesi gün bi baktım ki envanterde yok. arkadaşa sordum noldu dolunaya diye, '' abi dayanamadım artı basayım dedim, +4 e geçecekken patladı '' dedi, ağlayacak gibi oldum yemin ederim.
adımın tolunay olmasından mütevellit bana takılan lakaptı. bide bunun artı sekizi varmış. ondan daha iyiymişim. hiç oynamadım ki şu oyunu. lakabın beni kızdırması mı mutlu etmesi mi gerekiyor bilemedim bir türlü.
+9 hell breakerle kapışamaz.
42 ort düşürüp 60 kutsama ile basmıştım.
yaşım küçük de değildi para yatıriyodum oyuna salak gibi.
Artı bir düşürüp, demirci de artı iki yaparken kırılan kılıç,ne sövmüştüm demirciye.
anılarım canlandı! ne oynardım be. az erkek kandırmadım orada da. ehe

havalıdır.
Dolunay, CV gibidir. Ortalamasız suratına bakılmaz, sadece "Ee?" dedirtir.
Ortalaması veya becerisi yüksek değilse bir işe yaramaz maalesef.

Az mı kule çıktık zamanında,eh be.