bugün

sülalelemize gelin olarak bolca gelmişlerdir.
hamarat, süslü ve giyim kuşamı çok seviyorlar şahsi gözlemlerime göre.
bir nişanda yüz kere nişan elbisesi değiştirerek bünyeye ağır şok yaşatırlar. pek bir süslü kızlardır.
uzak durulmasi gereken tiplere sahiptirler.
Evlenilecek kız kategorisinde başı çekerler. Ancak ağır evlenme meraklılarıdır.
0.2 gram altın havasına dünyaları verecek olan kızlardır. Hamaratmış bilmem ne, uzak olsun amannnn.
türkiye dışındaki arnavutlar geleneklerinin zorlukları yüzünde evlenilecek kızlar konusunda son sıradadır. aileleri damatlarına karşı çok baskıcıdır. gördüklerim pek güzel sayılmazlar. uzak durmanız tavsiye olunur.
Henuz kahvaltı etmemıs bunyelerde tokluk hıssı yaratır.

Yapılır mı sabah sabah bu nazlı gelınım benım, oysss.
yugoslav kızların yanında hiçtirler.
Daha bir tanesi ile bile tanisma imkanim olmadi ama can attigim kiz tipleridir. Aslinda ben tum irklarin kizlariyla tanismak istiyorum.
merak etmeyin uzak durmanız faydalı olandır.
çoğu ruhsal bozukluk yaşar. zaten şirret tiplerdir. ne kadar güzel olurlarsa olsunlar spastiklerdir.
(bkz: almeda abazi)
(bkz: survivor all star)
kadın kelimesine yakışır güzellikte ve edepte olanlarından birisi arkadaşımdır. en ünlü yemekleri (bkz: arnavut ciğeri)
görüldüğü üzere çoğunun iki kolu, iki bacağı olan kızlardır. bildiğin insan yani, çok abartmaya gerek yok. güzeli var, çirkini de var.

https://www.google.com.tr...m=isch&q=miss+albania
anne ırkı. Geneli sarışın olup güzeldirlerdirde. Yemekleri dahada güzel olan bu ırk diğer yemeklere tepki olarak ortaya çıkmışlardır. Hamurişi yemeğinin öncüleri.
Tersi pistir. Neşelidir. Güler yüzlü sabırlı terbiyelidir. Eeh bir de çok güzeldir ki o konuya girmeyelim. Kadın gibi kadın derler ya öyle bir şey işte. Çok anaçlardir. Sabah ince mont giyme diye uyarir yemek yedin mi diye arar öyle bir anaçlıktır. Dayanamayıp Öpücem en sonunda dedirtir. Öpsem mi? Bundy çekiniyor beyler.
inadı inat tersi ters kızlar özgür takılmayı severler amma velakin bizim kızlardan güzeller.
(bkz: keçi)
vardı bi tane tanıdıgım burdan ama silik olup gitmiş kendisi. deli dolu heyecanlı hafif çatlak kızdı kendisi. aynı zamanda kıvırcık manyagın tekıydı. bi telefonda ne ıstedıgımı anlar yardıma gelirdi. karşılıklı alışverişi tamamlar yolcu ederdık bırbırımızı.
Boylarından mütevellit türk kızlarına tepeden bakarlar.
tepeden baktığımız doğrudur da uzunluğumuzdan değil. kibrimiz bizim en gözde günahımızdır.
Agresif olanlarından birini bu gece kapattım denebilir, mid term yorgunluğunu atacağız.
Kızın bazı cümleleri ilgimi çekiyor:
" sen neden bu kadar para harcıyorsun?"
" neden benle ilgileniyorsun, çevrende bir sürü türk kız var?"
Kız türkçe bilmiyor sayılır, ingilizce anlaşıyoruz. Tanışmam da tuhaf oldu. Bilka diye bir yer var kızın yurdunun altında, bomba haberi çıktığında bana ne oluyor diye sordu. Anlattım durumu, şuraya oturalım çaylarımızı alıp geliyorum. Kaybolmayın küçük melek dedim. Yürüdüm kıza 2 gündür konuşuyoruz, akşama bana geliyor.
Kızın baya duru güzelliği var, sarı dalgalı saçlar, okyanus gözleri ve en önemlisi ne kadar güzel olduğunun farkında değil. Sanırım çok zengin değil ailesi, bana saçma saçma sorular sorup duruyor. Benim gibi öğrenci görmemişte, tutumlu olmak erdemmiş, çok gösterişli giyiniyormuşum. Sevdi beni ama, baba bu gece de mutlu anlayacağınız.
genelde türk düşmanıdır.
Arnavut taraftarına bak arnavutta oynasam gaza gelip kaleye hakemi falan sokarım mahşer yeri yaparım o sahayı
görsel
Ozan tufan'ın görmemesi gereken kızlardır. Saçı filan jöleler.