1. 1.
  bu şahıs internete 18-30 yaşlarında kesebileceği ve yiyebileceği bi insan aradığına dair ilan vermiştir. karşılık veren biriyle anlaşmış ve bu işe girişmiştir. kurban kendi penisini kesip beraber yemek istemiştir ve yapmışlardırda sonra kurbanı öldürmüştür ki kurban bundan son nefesine kadar haz duymuştur verilen ifadeye göre. sora bu armin denen şahıs etleri ızgara yaparak yemiştir kırmızı şarabın yaınında. insan etini domuz etine çok benzetmiştir. alman yasasında tam buna uygun bi yasa olmadığı için sadece cinayetle yargınlanmış ve 8 yıllık hapse mahkum edilmiştir. olay 2001 yılında gerçekleşmiştir. hatta rammstein ın mein teilşarkısında bu olay anlatılmaktadır..şarkının girişindeki konuşma sesleri bu adama aittir.

  kaynak sorarsanız can dündar'ın bu konuyla ilgili yazısı mevcuttur.
  2 ... timeloss
 2. 2.
  8 yıllık hapis cezası temyize gitmiş ve ömür boyu olarak değiştirilmiştir.
  ... yellowdeli
 3. 3.
  rammstein'in mein teil şarkısının esin kaynağı.

  bahçesindeki çimleri düzenli olarak biçen, arabasını tamir eden, komşularıyla iyi geçinen, hattâ onları yemeğe davet eden armin meiwes'in, the cannibal cafe adlı siteye verdiği ilanda:

  "suche gut gebauten 18-30 jährigen zum schlachten
  der metzgermeister"

  yani:

  "kesilip yenmek isteyen, 18-30 yaşları arasında, yapılı (kurban) aranıyor
  kasap ustası"

  yazıyordu. ilana birçok kişi başvurdu, berlinli mühendis bernd jürgen brandes dışında kalanlar geri çevrildi. bundan sonrası, bazı okuyucular için rahatsız edici olabilir. isterseniz şimdi bırakabilir ve daha iç açıcı şeyler okuyabilirsiniz.

  9 mart 2001 akşamı, miewes, misafiri brandes'e 20 adet uyku hapı ve yarım şişe schnapps ikram eder. brandes, miewes'ten penisinden ısırarak bir parça almasını ister. miewes, denese de bunu başaramaz ve brandes'in penisini bıçakla keser. brandes, kendi penisini yeme girişiminde bulunur ancak çok sert olduğu için bunu başaramaz. bunun üzerine miewes, brandes'in penisini tuz, karabiber, şarap ve sarımsakla bir tavada kızartır; bununla da kalmaz, tavaya brandes'in vücut yağını ilâve eder. ne var ki, pişirmeye çalıştığı şeyi yakar ve yenemeyecek hale getirir. daha sonra eti parçalara ayırır ve köpeğine verir.

  brandes, kan kaybından kendini kaybetmiş halde, banyo küvetinde yatar. miewes, brandes'in yanında star trek okur. bir süre sonra miewes kurbanını, evinde özel olarak hazırladığı ve "kesimhane" adını verdiği odaya götürür. kurbanını son kez öper ve kurbanının başını bıçakla gövdesinden ayırır. kurbanının gövdesini bir kancaya asar, etlerini parçalar ve brandes'in başını bahçeye gömer. bir ara, kemikleri öğütüp un haline getirmek istese de başarılı olamaz.
  2 ... diagnost
 4. 4.
  iki kişi arasında geçen bu olaylarla ilgili bu kadar ayrıntının nasıl ortaya çıktığını merak edeneler olabilir. miewes, yaptığı her şeyi iki saatlik bir video oluşturacak şekilde kaydeder. video, bazı gazetecilere izletilir ve olanlar yazılı olarak basına yansır.

  miewes, brandes'in et parçalarını dondurucuda saklar ve bu olayı takip eden birkaç hafta içerisinde, brandes'e ait yaklaşık 20 kg et tüketir. tutuklandıktan sonra verdiği ifadede; kurbanının etlerini güney afrika'da üretilen bir kırmızı şarapla tükettiğini, masayı mumlarla süslediğini, her bir lokmada brandes'le ilgili hatıralarının canlandığını belirtir ve ekler:

  "tadı, domuz etine benziyordu".
  1 ... diagnost
 5. 5.
  miewes'in kurbanı bernd jürgen brandes, iyi bir geliri olan, başarılı bir insan portresi çiziyordu. bu yorum, brabdes'in 'erkeklerden de hoşlandığını' öğrendiğinde ondan ayrılan ve brandes'le 'sağlıklı bir cinsel hayatı' paylaşan eski sevgilisi bettina'ya aittir.

  miewes, brandes'i öldürdükten sonra, aynı maksatla beş erkekle daha biraraya gelir ancak hiçbirini öldürmez. mahkemeye verdiği ifadede, babası küçük yaşta evden ayrıldıktan sonra kendini yalnız hissettiğini ve kendine "franky" adında sarışın ve sanal bir kardeş yarattığını; onu yiyerek sonsuza dek yanında tuttuğunu söylemiştir. ancak en tüyler ürpertici ifadesi bu değildir.

  miewes ifadesinde, almanya'da kendisi gibi en az 800 kişi olduğunu iddia etmiştir.

  kaynak: "Du bist was du isst" - diagnost
  ... diagnost
 6. 6.
  Yukarıda sözü edilen site the cannibal cafe; http://web.archive.org/we...roloco/forum/ccforum.html.
  ... chirac