bugün

Yırtık kondom mağdurudur. Nesilini devam ettirmek istiyordur. Tutmayın küçük yengeyi.
kız dayak atılma sebebidir tam dayaklıktır.
kaşarın önde gidenidir.
fuck buddy olarak kullanılabilir.
eğer arkadaşı erkekse durum daha da karmaşık bir hal alabilir.
(bkz: vurun kahpeye)
orospunun önde gidenidir. ne lan bu midesizlik?! dedirtir insana. öyle zihniyettekilerin, zihniyetini sikeyim!!!
her zaman başıma gelen şey dir. bu kızlar sevgilinizin kötü yönlerini daima burnunuza sokar beğenmez filan. "çok yakışıklı ya öyle tiplere güvenilmez" gibi.
topu topu 3 kişi oldu hayatımda ikisi de ayrıldıktan sonra etrafımda olan kızlarla çıktı. 2 yıl birlikte olduğum kişi üstünden bir hafta geçmeden bi alt dönemimde ki kızla çıkmıştı. kızda ki havalar megan fox da yoktur. iki hafta sonra ayrılıp bana dönmeye kalktı ama. gerek yok ya yapmayın böyle şeyler kızlar üzülen siz olursunuz.
aman ikisininde a kü evet. kimseye güvenmeyeceksin arkadaş. rahibe gibi yaşayalım.
yollu kızdır.
(bkz: threesome)
(bkz: yollu)
zillidir.
sürtüktür, şayet bu kız sizin arkadaşınızsa siz de sürtüksünüzdür. o zaman sorun yok hayat devam ediyor demektir.
bahsedilen arkadaş kendisi ise kızlar çok acımasızdır böyle durumlarda.
izmir kızı vs istanbul kızı
bu kız ne kadar güzel ne kadar çekici olursa olsun kanıp da meyletmemek gerekir. bunların kendisi kadar ağzı, dili de orospudur. aranızda kalması, sevgilinizin duymaması mumkun degildir. zaten o duysun diye yapıyor!
üstüne saga sola da anlatır, boyle biriyle birlikte olmuş biri olarak da damgalanırsınız. aman diyim.

her kim olursa olsun uzak durun.
arkadaşının sevgilisini ayartıp çıkmaya başlayan türleri de vardır. tecrübeyle sabittir fena orospulardır; uzak durulması şarttır.
ağzının ortasına şaplatılması, saçlarının ele dolanıp çekilmesi gereken kızdır.
görsel
arkadaş?
Asıl maksat bu olmamakla beraber "Acaba ona baktıysa bana da bakar mı?" düşüncesidir ve kendince arkadaşa iyilik yapıldığı sanılmak istenir. Bak bana baktı ondan sana yar olmaz diyerek durum yatıştırılır.
bunu yapan kız ya aşıktır ya da kaşar.

aşıksa gözü görmez, kendini frenlemesi zordur. bi halt yemiş aşık olmuştur, arkadaşımın aşkı filan deyip takmamasında şaşılacak şey yoktur.

kaşarsa da gözü görmez. orospuluğundan yapar işte.
tek gecelik kız türüdür.
Asıl maksat bu olmamakla beraber "Buna baktıysa bana da bakar mı?" düşüncesidir. Eğer durum çakılırsa "Sadece bir oyundu." Deyip üstü kapanmaya çalışılır
izmirli olması muhtemeldir. Zaten ayıp olan sevgililik durumuna 3. şahıs olarak orospuluk yapmaya çalışmaktadır.