bugün

kızlar arasındaki, birbirini kıskanmanın en açık göstergesidir. arkadaşım converse aldı bende alacagım. birisi ne yaparsa digeri ondan aşşagıya kalmamak için aynısını yapar. giyimle, telefonla, incikle boncukla yapılan yarışın dışında, birde o verdi ben de verecegim diye düşünen insanlar vardırki eski sevgilinin eski sevgili olmasına sebeb olan durumdur. bakireligine ar, namus gibi kavramlar yüklemişken, arkadaşı sevgilisi ile birlikte oldugu için bütün tabuları yıkılır ve arkadaşını çekemeyen, kişi de sevgilisi ile birlikte olur. ben büyüdüm bak kiminle yatacagıma karar verebilirim verengül verdi ben vermessem ölürümdür, yazıktır, günahtır. *
edit : başlık gereksiz olan 40 harf kısıtlamasına takılmıştır anlamlı olanı; (bkz: arkadaşım yaptı diye o da aynısını yapıp arkadaşı ile sidik yarıştıran kız modeli)
(bkz: bir önceki hayatımda koyundum)
arkadaşından aşağı yanı olmadığını düşünen kızdır, kıskançtır. çoğu kızda bunu görebilirsiniz.
(bkz: arkadasım verdi diye ben de vericem)
kişinin kendine olan güvensizliği. yakın çevresinde arar doğruyu. çoğu zaman bulamaz. kapanır odasına, ağlar saatlerce ve kaldığı yerden devam eder kopya hayatına.
yaşı ufak olan kızdır.
çevremde akpye oy veren kız tipleri

-Kime oy verdin?
+Akp'ye
-Peki neden
+Arkadaşım verdi diye

Not: Sayın akpli arkadaşlar beni hiç eksilemeyin bunu böyle yapanlar var, koyun misali akepeeee akepeee...

Edit: Canı gönülden tebrik ediyorum eksi veren arkadaşı sanırım kendiside aynı şeyi yaptı aman eksilerseniz eksileyin.