bugün

Tolga Çevik ve harika mizahı. Daha ne diyeyim?
ilkokul terk espriler ile çoluk çocuk eğlendirelim program.
Yönetmenin kezbanlarla dalga geçtiği program.

--spoiler--
aay hemen de yavşadın.
--spoiler--
yönetmenin namı değer miniğe yıllardır ilk defa özer diyerek hitap ettiği program.
minik, kel, müzisyen dışında bir ilk.
bir de aynı program içerisinde ezgiye aşkım dedi. fena yazıyor kıza he.*
iyi güzel yeri geliyor çok güldürüyor lakin her hafta aynı şakaları duymak hiç hoş olmuyor ne söyleyeceğini ne hareket yapacağını tahmin eder hale geliyorsun. tabiki tolga çevik için diyorum.
Kendi kendini sürekli tekrar ediyor,

ilk izlenildiğinde komik, sonrasında ise sıkıcı program.
gereksiz bir program.
(bkz: tolga çevik e gülen tip)
(bkz: tolga çevik e gülen insanın iq seviyesi)
saldırıya uğradığına göre başarılı olan program.
gerizekalııııııııııııııııııııııııııııııııııııı
salakkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk en çok kullanılan ve uzatılan kelimeler.
salak, aptal, gerizekalı gibi söylemlerin artmasından mütevellit rahatsızlık vericidir bazen.
rtük gerekeni yapmıştır.
an itibari ile başlayan program.
sırf tolga çevik'in yönetmene verdiği ayarlar için izlenesi program. yoksa öyle yerlere yata yata gülmüyoruz.
çok kaliteli olan program. cem yılmaz bel altı espri yapınca komik arkadaşım hoşgeldin'de yapılınca iğrenç, komik mi bu, adaletinizi sikeyim.
Hep hafta şu program olmasa gülmekten gözden yaş gelmesi durumu olmayacak. Bir de benim karşımda gülününce dagilirim. Valla işkence ya. Gece kahkaha attığım için babam seni sevmese de yi ki varsin tolga çevik. *

edit: program zaten 2014 giriste başladı ilk etapta ameliyat ikinci de yaralanma yaşadı. Şimdi de az kalsin kafayı kiriyordu. Var bir şey ama neyse. Arkadaşım dikkat et lazımsın bize.
yıllardır nefret ettiğim perşembeleri sevme nedenim olan komedi programı.
Komedi Dükkanı iken de gayet güzeldi. Salih kalyon, Sarp Bozkurt ve hatta sık sık skeçlere kattıkları sevimli kameramanlı dönemleri de gayet güzeldi.
Bu sezonsa Ezgi Mola'yla daha başka bi hava yakalamış. ilk bölümler Ezgi Mola'yı pek beğenmemiştim açıkçası, olmasa da olurmuş gibi geliyodu ama son iki bölümdür gayet güzel uyum sağlamaya başladı. sahneye alıştıkça eğlendirmeye başladı özellikle 80'li yıllar skecinde çok başarılıydı *

ayrıca bu programa gülmeyenler neye gülüyorlar bizimle paylaşsa da bizim de ufkumuz genişlese.

edit: bu arada tık tıkçı kazım *
onu izleyenin iq su düşük, bunu beğenenlerin zevki yok, onu okuyan kezban, buna gülen mal vs gibi yakıştırma yapanların, bok attığı gayet eğlenceli komedi programıdır. madem o kadar rezil madem gram güldürmüyor, izleme amk. tamam bu kötü diğelim, siz neye gülüyorsunuz? elitsiniz ya amına koyiyim, iq su yüksek programların listesini yapıp bizi de aydınlatın. bilelim yani kezban, mal, iq su düşük damgası yemeyelim. eğer öyle bir liste falan yok diyorsanız, siktirin gidin o zaman kimsenin zevkine karışmayın.
"geri zekalı" sözcüğü yüzünden 420,000 tl ceza yediği iddia edilen program.

terbiye anlayışına atliim rtük.
komedi dükkanı'nın kısmen devamıdır.
arkdşm: ne yapıyorsun sen burada lan?
yntmn: krem satıyorum abi.
arkdşm: ne dükkanı burası? (şüpheli bir şekilde.)
yntmn: saç kremii !
arkdşm: ha tamam.

seyirci kahakayı basınca -ay ne güzel artık seyirciyle söylemeden anlaşabiliyoruz.
o benim dükkan vardı yaa açmışlar. *
adam kankamız oldu ya.
gerizekalı, aptal, salak ve türevi kelimelerin saçma sapan temalarla büzüşerek sıkça kullanıldığı ve neredeyse elinde olsa her programda kadın kılığına girip güldürü yapmayı hedefleyen vasat komedyenin vasat işi.
Şu dönemde gülmekten yoran çok az insandan birisinin programı.
Her hafta yaziyorum ama hak ediyor ya. Yok böyle bir şey. Zeka fışkırıyor adamdan.
sanırım bir tek beni güldürmeyen program. algıda seçicilik diyeyim de suç benim olsun bakalım.
vasat program.

bu programla cidden eğlenenler var.

ikinci bir husus arkadaşım kelimesi hepinizin ağzına pelesenk oldu.
bir tolga çevik harikasıydı ezgi molanın da oyunculuğuyla renk kattığı program.

ayrıca allah rtük'e ateşler salsın saçma sapan sansürler koyuyor.

biz doğaçlama kabare yaparken de bakanlıktan yazı gelmişti siyaset yaparken iktidarı çok eleştiriyosunuz özellikle o uzun boylu kızın* ağzının ayarı yok ööö diye.

öö bel altı ööö.

eskisine göre program çok daha iyi olmuş program.

severek izliyoruz.
hakan altun seninle başım dertte yorumuyla uçurmuştur.