bugün

t.ç. : kaç yaşındasın?
seyirci: 18.
t.ç. : (sol eli göstererek) sen en çok bu eli kullanıyorsun, ben diğerini seçeyim.

yarmıştır.
komiktir,eğlencelidir ama kafa sisirir.
önceki versiyonlarına göre en başarılı olan proje, tolga çevik' in potansiyelini ve yeteneğini daha net görülebildiği programdır.
beğeniyoruz, alkışlıyoruz, gülüyoruz, hiç bitmesin.
(bkz: ailecek izliyoruz)
Salih abisiz bir hiçtir!
ne güzel gülüyorduk,hayko geçti piyanonun başına ölüyorum çalmaya başladı.

oldu mu bu şimdi lan.
twitterda orda bura o kadar metini görünce geçip bi izleyim dedim, güldürmedi. espri çok az yerine oturmuyor, gülme efektleri de pek işe yaramıyor. olmamıış.
hayko cepkinle daha da renklenmiş şovdur. hayır bu programı beğenmeyenler var sanki türkiyede bi jay leno bi ellen formatında program var biz izlemiyoruz.
hayko'nun katılımıyla iyice renklenmiş şov.
başlamasına çok sevindiğimiz komedi dükkanının devamı niteliğindeki güldürüklü eğlence programı. bir ara sarp vardı komikti o da olsaydı keşke. yenilikleri ile daha bir güzel olmuş.
seyircilerin arasından sahneye alınan çocuk ve tolga çevik'in arasında geçen diyalogla yarmıştır.

görsel
Nefessiz güldüğüm gösteridir haykoyla bu iki katına çıkmıştır.
ilk tv8 de keşfedip arkadaşlara tavsiye etmiştim. şahan ile birlikte tv8 çıkardığı ikinci güzel projeydi. belli kanalları gezdikten sonra kanal d de yılbaşı ile başlayıp devam ediyor. seyirci ve konuklar iyi denk geldiği zaman sardırıyor ama bazen çok kendini tekrar ediyor. burada atıp tutması kolay doğaçlama ne kadar gider. belli bir zaman sonra kendini tekrarlar ama bilmiyorum illa ki bir yol bulunur. fakat yine de izlenilesi bir performans var.
Haykonun pıyanonun ıcınden cıkmasıyla baslayıp gulduren sonra guldurmeye ara verıp haykonun sarkıyla keyıf verdıgı sonra guldurmeye devam ettıgı guzel bolumdu.
Türkiye'de şuan yapılan en komik program. Izlerken insan gülmek için değil harbi komik olduğu için gülüyor.
tolga çevik 'in esprilerinin içini çoğunlukla nejat uygur stili belaltıyla doldurduğunu görsek dahi özellikle zekiliği ve hazır cevaplığıyla hedefe ulaşan başarılı program.

hele konuk izleyici rahat olduğunda ve vaziyetten keyif çıkarmaya baktığında / strese girmediğinde ortaya çıkan leziz şeylere katkı artıyor.
Bazen gerçekten ince espriler yapılmaktadır. Her ne kadar yapılan espriler bel altı olsa da kendisini bal gibi izlettirmektedir.

Ezgi Mola'yı severim ama kendisini biraz daha geliştirmelidir. Sonuçta yanında tolga çevik gibi tecrübeli birisi vardır biraz sönük kalmaktadır.
sıkıcı olmaya başlayan arkadaş.
Harbi harbi Güleni bulunan program. ilginç.
Bunuda beyenmeyen burnu kalkık sözlük yazarı varmış ilginç.
Hayko çepkin`in geldiği bölüm yarmıştır.
Kırbaç, erotik shop, gerizekalı(lar) ve minik üzerine kurulu komedi programıdır. Ayrıca bu benim tespitim olup her ne olursa olsun Türk dizilerinden sıkılan herkes gibi bitene kadar seyredilecek tek program.

Not: işbu entari programı eleştirme amacı taşımaktadır.
yüz kaslarımın ağrımasına neden olan, haykonun konuk olduğu bölümü yayınlanmış olan programdır.

çocuk iki elini yumruk yapıp, tolgaya birini seçmesini söyler.

tolga : sen kaç yaşındasın abi?
çocuk : 18
tolga. : çocuğun sol elini göstererek, sen o elini çok kullanıyorsundur ben diğerini seçeyim.
Şu an türk televizyonlarında yayınlanan en komik programdır.
http://s14.directupload.n...mages/140206/am26axic.swf

sahnesiyle yarmıştır.

--spoiler--
terbiyesiz herif
--spoiler--
Hüsnü Şenlendiricinin klarnetiyle kulaklarımızın pasını 2 dk da olsa sildiği an. Tolgay'a laf yok zaten.
ezgi mola nın renk kattığı komedi dükkanı nın devamıdır.
güncel Önemli Başlıklar