bugün

yaptığı işin arkasında duramayan insanın face sürümü.
bunlar aynı zamanda birine telefon açtıklarında direkt olarak "kimsin!" derler. edep, üslup açısından pek bir zayıftırlar.
kafasında bulunan delikten hava alma ihtimali yüksektir.
boğmak istediğiniz insan şeklidir. her ne kadar genel anlamda kabul etmeseniz de belki adı çağrışım yaptığından arkadaşınız sanıp eklersiniz, sonra bir soru gelir: "sn kmsn?" kendisinin eklediğini söyleyince de muhtemelen cevabı: "he tmm o zmn tnşlm, nrdn?" olur.
yorum yapamıyorum ben sana arkadaş ya.
ah şu bakınız ne de güzel cevap olur soruyu sorana: (bkz: anayın amı)
unutkandır sadece, ya da kararsızdır.
beklediği tepkiyi alamayan, bir süre sonra da iyice yıpranmış sinirleriyle;
''kimsin la sen kimsin de beni eklemessin'' durumuna girmiştir.
muhtemelen "madem kim olduğumu bilmion neden ekledin cevabını alacak kişidir" kafasını kırıp kızgın yağda kızartmak isteği doğurur içimde.
çok fazla kişiyi eklediğinden dolayı kimi eklediğini hatırlamayan insandır.
bir şizorfrenin günlüğünden anılar
sayfa 12a1500 tarih 31 kasım milattan sonra eksi 1500

evet arkadaşlık talebi göndermek istiyordum ama kim olduğunu bilmiyordum. ama arkadaş olmak istiyordum. peki kimdin sen? unuttum mu acaba bilmiyorum. belki de çok tanıdık biriydin. çünkü 1746 tane ortak arkadaşımız var. mutlaka tanımam gerek. uff kimsin sen? kimse beni sevmiyor doktor. gerginsin rahatla diyorsun ama odanda bissürü tarihi geçmiş dergi var. ben mi daha garibim sen mi bilmiyordum. paramı ver artık geri istiyorum. sen de kimsin. pardon tamam tamam. gidiyorum öff yeter. ne gitmesi yaa. tamam kalemim bitti. bir de tükenmez diyorlar. uff gene aklıma geldi sen kimdin yaa?
bir türlü çözemediğim kişidir.

başıma da gelmiştir..

ben: sen kimsin? beni niye ekledin?
mehmet: ben mehmet'in arkadaşıyım kardeş, sen kimsin?

daha sonra küfür etmiş ve bana ''cam açsana lan'' şeklinde tehdit etmiştir.
adamı zıvanadan çıkaran insan modeli.

+ kardeş sen kimsin?
- sen ekledin, bu soruyu ben soracam.
+ tanımıyom ben seni, engelliyom o zaman.
- ben hem engelliyom, hem de siliyom yavşah.
hani şu zengin, yakışıklı,türk ve müslüman olan genç delikanlı. dediğimde hep hatırlarlar beni. öyle bir problem yaşayamıyoruz hiç.
zıpçık yada atıl kurt'tur. aklı da en az bir karış havadadır.
(bkz: çağrı atıp ben aramadım diyen yanlış numara modeli)