bugün

kendisi feci şekilde çöpçatan sitesi olup, bunu kamufle etmek için "arkadaşlık" kavramını kullanan internet sitesidir.
kendine güvenemeyen tiplerin,ulan nasılsa netteyiz şimdilik böyle takılırız düşüncesiyle başvurduğu sitelerdir...
islamievlilik.com diye bir site de vardı sanırsam. lakın arkadaslıktan ziyade evlilik amaçlı çöpçatan sitesi.
kro diye hitap edilebilecek abilerin, ben çok pankım fileli çoraplarım bile var hem de elime taktım diyebilecek 13 yaşındaki ablaların, arabasının teknesinin veya özel uçağının önünde poz vermiş 50 cent kolyeli gençlerimizin, profilini silah ve gül, polat alemdar, $100 - zippo - marlboro üçlemesinin süslediği kurtlar vadisi fanatiklerinin, ben çok keşiim içki istiyorum sigara istiyorum sex&alkol&rock n roll felsefesini benimsedim diyen ortaokul kızlarının bolca bulunduğu arkadaşlık aşk meşk siteleri. ben bu insanlarla aynı havayı solumak istemiyorum aynı sitede olmakta istemiyorum ama arkadaşlık sitesinde olmalıyım ne yapmam lazım diyen yazarlar için de myspace i öneriyorum.
gold üyeliğe ihtiyaç duydurarak para yiyen, geyiğine takıldığım yerlerdir.
bayan üyelere saygısızca sataşan üyelerin yer yer bulunduğu ve anlamından iyice uzaklaşmış sitelerdendir. elbette düzeyli sohbet etmek isteyenler de bu durumdan rahatsız olduğundan, bu tip siteler gittikçe anlamından sapmakta ve kan kaybetmektedir.
(bkz: et pazarı) * *
görsel
etkinlik bazlı versiyonu için: http://ajanda.mymacchiato.com/ çok fazla bilinmemekle beraber düzgün birileri ile tanışma ihtimalinizin olduğu site.