bugün

iki arkadaşın birbiri ile evleniyorsa arkadaşların çift çift evlenmesi olabilir.
Neyse ki daha başıma gelmeyendir.
Bir tane arkadaş evlendi, onunla da samimi değilim instagram'dan eklemiş öyle gördüm.
Sürekli geziyorlar, kocası sürekli 32 diş gülümseyerek hikaye atıyor.
Normalde "yaa negzel, mutlular" diyebilirdim. Ama o kadar aveller ki diyemiyorum.
Bakışlarından avellik akıyor ikisinin de. Tokat manyağı yapmak istiyorum.
Her 25 yaşını geçen delikanlının başına gelen hededir.

Millet yavaş yavaş ev yuva kurarken sizin halen sınav kağıtları ile ugrasmaniz büyük kayıptır.
Uzer. Heyecanli bir hayata devam etme, kendinden baska kimseye hesap vermeme, istedigin zaman dunyanin istedigin yerine kafan estiginde cikip gidebilme ozgurlugun varken sen git kendini zindanlara hapset. Bravo.
instagram'da söz, nişan, kına, nikah, düğün ve hatta sidikli bebe fotoğraflarıyla kafamızın zikileceği gerçeğini gözler önüne seren durum.

Halihazırda arkadaşımız olan kişiler birbiriyle evlenirse, arkadaşların çift çift evlenmesi de olabilir gibi.

Boşvermek lazım nasılsa birkaçı boşanacak nihah.

Şaka şaka mutlu olsunlar.
Evlenmeyen arkadasim kalmadi ki. Hepsinin boyu kadar cocuklari var. Ben hala kariyer pesindeyim ve hala 3. Universite’yi mi okusam diyorum.
yeni yeni deneyimlemeye başladığım olay. yaprak dökümü başladı başlayacak. hani bir dönem arkadaşlarınla göbek bağın beraber kesilmiş gibidir. hayatlarınız uzun süre paralel ilerler. işte o paralelliğin kırıldığı en net nokta bu evlilik mevzusu sanırım.

arkadaşlarım alyans bakmaya gidiyor, ev falan bakıyor ben kedime minyatür ahşap yatak bakıp o yatağa göre cibinlik dikme derdindeyim. vay bana be.
Evlenip yuva kurma vaktinin geldiğine delalet eder.
Aramıştır her am da bit pire talim edecektir otuz bire.
Aramıştır her am da bit pire talim edecektir otuz bire.
pis herifler nazire yaparcasına ikinci evliliklerini bile yapıyorlar...
evlenseler yine iyi; bir de evliliğe teşvik ediyorlar. Abi çok güzel ya, çok mutluyuz, sen de evlen falan demeler...

Bi kıllık seziyorum ben bu işte ama hadi neyse! "Biz yandık sen de yan" mottosunu uygulamıyorlarsa ne olayım...
benimkiler de bir bir boşanıyor.