(bkz: hayat arkadaşı)
Büyük yanılgıdır. Sen arkadaşınla cebindeki son paranı paylaşıyorsun, sigaranı paylaşıyorsun, kontörünü paylaşıyorsun, icabında iç çamaşırını bile lazım olduğunda ona veriyorsun; her şeyini paylaşabildiğin bir insanla cinselliği neden paylaşamayasın ki?
Ruhlar fahişe olmuş durumu.
seks empati demektir ya la, neden çekiniyorsunuz, evrene aynı pencereden baktığın birini elbette daha güzel skersin, aynı şeyleri hissedersin, iyi anlaşıyoruz diye bir kızı skmeyecek miyiz yani, bu bonzai kafası değil de nedir amk.
Sevisilmez tabi. Sevismek herkesle olabilecek bir sey midir ki? Eger o arkadas "herkes" degikse, ozel biriyse o saatten sonra sevgili hatta es olmalidir.
Amina bile koyulusu...
tabiki sevişilmez. şimdi kendimi hırdavatçı ömer abiyle düşündüm de.. ıyy ne fena o öyle ya.. tövbe...
eğer her konuda anlaşıyorsanız emin olun ki yatakta da aynı pozisyonlardan hoşlanıyor olacaksınız. mesela ben dün gece sabaha kadar miyavlattığım kızla bu akşam buluştum, yemek seçerken de sinemaya giderken de ortak seçimler yaptık, müthiş keyifliydi. insan arkadaşını gayette güzel skebiliyor, elinizi korkak alıştırmayın.