herşey bir umutla başlar demiş ataol behramoğlu umudun olduğu yerde filizlenir sevgi, emek...

yok lan yalan söyledim sırf fiyakalı başlayım diye cümleye.. yeniyim burda ezilmek istemem sevin beni.. neyse o kadar zamandır hoşlandığınız, içinizin kaynadığı kızın, bir cümleyle hayallerinize su kaçırma durumuna vereceğiniz en iyi cevaptır; hareket çekmek..

- berke ben aslında seni arkadaş olarak gö...
- cücük ötüyo mu kız ütüyo mu? bak tutar tersten istiklal marşı okuturum..
- aa manyak mısın yaa? reddedilmek koydu galiba?
- ne alakası var ya arkadaş değil miyiz? ben de seni öyle görüyorum demenin erkekçesi bu.. allah alah...
- muccck,
- ya berkeee, kafayı yedin haraaaldeeee. deli misin ? niye parmağınla göbeğime dürtüyorsun biliyorsun huylanıyoaroaam.
- muccck, huylanıyon di mi ?
- ya berkeeeaaa, hareket yapmaaaa, hareketin allah'ını görürsüüooaann.
erkeklerin yüzüne gülen * kızı kendisinden hoşlandığını sanması durumunda teklif etmesi sonucunda kızın söylediği sözdür.kızların ego tatmin etme durumlarından birisidir bu. önce erkeğe yüz verirler canımlı cicimli konuşmalar ve edilen teklifden sonra "ben seni arkadaş olarak görüyorum" cevabını alıp duygularıyla oynandığını anlayan her erkeğin yaptığı hareketlerdir.

- gözüme görükme lan.
kızların çoğu güzel olduğuna inanmaz.(en taş olanları bile)

sürekli erkekleri etkileyerek güzel olduğunu kendi kendilerine ispatlamaya çalışırlar.o yüzden de ortamda 20 adam varsa 20 siyle de laubali olurlar.doğal olarak da 20 sinden de ilgi görürler.bundan ezikçe bir sevinç duyarlar ve adamların ne hissettiklerini hiç de sallamazlar.

bu kızlar hangi erkeğin ilgisi olduğunu da zaten anlarlar ve adam zar zor açılınca da sırıta sırıta SENi ARKADAŞ OLARAK GÖRÜYORM TANKUT der adamın ağzının içine yarım porsiyon sıçarlar.bunlara en iyi çözüm internetten 6-7 siteye paralı üye olup 3 ay içinde taş bir kız bulup bi tarafına sokmaktır. komalara girerler.