lisede dahi oturma düzeni yapılan ülkemizde, senelerdir arka sırada oturmaları imkansız bi kere, hiç inandırıcı değil.

eksilerken güldürdüm, biliyorum.
birol güven ve hamdi alkandan doğabilecek çocuğun örneğidir.
(bkz: daha kötüsü yapılana kadar en kötüsü bu)
gerçekçilik,küfür vs.. gibi nedenlerle behzat ç yüzünden tercih edilmeyen dizidir.Bana göre o polis dizisinden 1000 kat daha iyidir en azından daha önce yapılmışı yoktur.Karakter profili aşırıya kaçsa da her hafta sizi sürüklediği heyecan bile yeter.3-4 sene oldu galiba başlayalı tek bölümünü bile kaçırmamışımdır.
yarım saattir izliyorum sıra falan yok ne iş?
kurtlar vadisi nde bile henüz görülmemiş sahne olarak bir adamın diri diri toprağa gömüldüğü dizi.
gazman'a hayat veren adamın imza attığı proje. bu nasıl bir hasardır lan ne geldi bu adamın başına.
maymun'a 5 kala doğmuş saffet adlı bir karakterin olduğu dizidir.
o tiple nasıl oyuncu olmuş yahu heralde hamdi alkan'ın akrabası falandır.
görsel
Lise ve Üniversite öğrencilerinin ordan oraya gidecek, gezecek , alışveriş yapacak parayı nereden bulduklarını merak ettiğimdir.
--spoiler--
gamze söyle ona herkese söyle bu aşk bitmedi gamze..
--spoiler--
--spoiler--
seni tanıyorum ben yüz bin kere söylesen de inanmam burdaki kimse de inanmaz sor hadi buradaki arkadaşlarına sor onlar inanıyor mufotoğraflarımıza bile kıyamadın şimdi de bize mi kıyacaksın ?
--spoiler--
türk tv lerindeki en gereksiz dizilerden birisi. habire bir olay habire bir kovalamaca. ölenler geri gelenler aşk acısı. ulan bizde niye olmuyor bunlar. 36 yaşındaki öğrencileri de unutmamak lazım. bu ne kopuk yaşam tarzı mk.
enteresan dizi. geçen gözüm takıldı, adamlar ayak üstü buried'i sikiyordu. bir senarist bu kadar aklı kıt olur.
ayrıca müthiş bi soundtrack a sahip olan dizidir..
Artık bitsin yahu değil bi sınıfın toplamda bi sehirdeki tüm sınıfların basına gelmez bunların basına gelen . ne yani hepsi mi o kadar bahstız? aralarında en az üç kere ölüm tehlikesi atlatmamıs olan yok.
insandaki tüm bela okuma güdülerini aynı anda uyandıran dizidir.
çekim yapan kameranın hiçbir görüntüyü sabit çekmediği dizi.hep hareket ileri geri hareketler zoom yapıp birden zoom u geri çekmeler böyle heyecan yaratılmaz çekim yapan arkadaşlar.
bütün acıları Türk halkı yerine çeken karakterlere sahip dizidir. iyiden iyiye bezdirmiştir.
Üzerine fazla düştüğüm Gamze (Sinem öztürk) karakteri'nin oktay oktaay oktaaaaaayy diye bağırıp en hüzünlü sahnede bile tam ağlayacak iken ansızın patlattığım kahkahadan deli olduğumu zannettiren eşsiz dizi. Pazar gecelerimin bir numaralı dizisiydi. Gurbette seyretme fırsatı bulamadığım, çok özlediğim dizi.
hayatımda sadece 1 kere izlediğim berbat ötesi türk dizisi diyaloglardan bazıları şöyle
- oktay nereye gidiyorsun aşkım ?
- okkktay
- ibo gidelim mi aşkım?

gibi saçma diyaloglara ve lakaplara sahip dizi ve arkadaş biz mi normaliz a.ına koyayım ya bizim niye başımıza macera hiç gelmiyor? işten eve evden işe. birde bi sahne dikkatimi çekti bir bu okktaay diyen kızın kocası sanırsam bu kızı dizine koymuş fakat oda ne dizinin üstünde yastık. acaba çadır açılmasından korktukları için mi? *
bu dizideki sözde gözü pek, yiğit, mert delikanlılarımız ve namuslu, zeki kızlarımız 1 dönemde 1600 dertle boğuşup öss sınavını kazanıp üstüne üstlük aynı şehirde okurlar. ibo denen parkinson hastası zat sanırım gökten inen paralarla sevgilisi ''eski hayat kadınıyla'' paris'e, eyfel kulesi'ne gitmek ister. gamze denen kadın ilk sezon sakat oldu 2.sezon tecavüze uğradı bu sezon kanser oldu 4.sezon ölecek 5.sezon diğer taraftan bağlanacakmış diziye. pınar diye bi topal var aksaya aksaya insanları tabuta koyup toprağa gömüyor. ne diyelim allah izleyenden de izletenden de hesap sormalı.
şuan arka sokaklardan farkı kalmayan dizidir. (bkz: polisiye diziler)
oldukca bayağı, sıradan, taklitçi, banel, göz boyama sanatı kullanan sikimsonik bir dizi.
Bir akıl hastanesine gecenin bir vakti üç tane potansiyel bıçaklı katilin girdiğin, bu üç kişiden ikisinin baba kız olduğu, Gamze adlı kızın önce tecavüze uğraması ardından bu üzüntüden kanser olduğu, askerdeki sevgilinin boynuzlandığı, daha gerisini getirmekte zorlandığım fantastik dizi.
ulan gamzenin baışına gelen pişmiş tavuğun başına gelmedi arkadaş. yakında dizide kutup ayısı da bekliyorum...