bugün

Abartmıyorsa birde yerinde konuşuyorsa candır.
abartmadığı sürece sempatik gelen kızdır.
muhtemelen sizi kaale almıyor ya da kanka olarak görüyordur.

kızlar hoşlandıkları ya da potansiyel gördükleri erkekler yaninda hanım hanımcık olurlar.

istem dışı hareketler böyle değişir beyler.
şamarı hakeden kızdır.*
Candir mk sevilen mk kizdir mk.
ben ne zaman lan desem tdk'da görevli olan kız arkadaşım tarafından gelen '' hiç yakışıyor mu senin gibi bir hanımefendiye argo konuşmak'' cümlesindeki o sevimli kelimeyi kullanan kız.
vallahi bu argo sözler insanın hayatını kolaylaştıyor.abartıya kaçılmadığı surette hoş muhabbetlerin vazgeçilmezi oluyor. hatalıysam arayın.
iticilikte master yapmış flame kavmi mensubudur.
Samimiyet kisvesi Altında biz erkeklere yutturulmaya çalışılmış fakat iticilikten öteye gidemediği kanıtlanmış hatun türüdür.
(bkz: yaran yanlış okumalar)
(bkz: agar io konuşan kız)
(bkz: iyice mala bağladık amk)
aşırı abartmadığı sürece sıkıntı yoktur hatta yakışırda bir kıza küfür. ettiği küfürler unisex olursa çok daha güzel olur. zira yanınızda sürekli amk diyen bir kızın olması hiç hoş değil.
yarak kürek konuşmaması kaydıyla hoşuma giden kızdır.
Bazen sempatik bazen itici olan hatunlardır. Genelde hoşuma gider .
Sempatik değildir genelde. Öyle sanar ama o.
Küfür barındırmadığı müddetçe pek bir zararının olmadığını düşünüyorum. Ama genelde hoş durmaz bir kızda. Bizim de kullanmışlığımız vardır az buçuk tabii ama kibarlık her zaman insana en yakışandır.
Cinsiyetçi başlıkları sevmiyorum.Nasıl küfür eden erkek varsa kız da vardır.Farklı olmak zorunda değil. isteyen istediğini yapar özgür bir ülkede.Argo sevmediğim için kullanmam ama kendini öyle anlatan insanlar varsa sonuna kadar saygı duyarım.
birçok erkeğin hoşlandığı kız modelidir.

ben hoşlanmam. kız dediğin hanımefendi olmalıdır. çok nadir, abartmamak kaydıyla yeri geldiğinde argo kullanabilir ama iki lafından biri küfür olan kız çok net iticidir.
harbi delikanlıdir.
sürekli konuşuyorsa hoşlanmam ama arada konuşması idealdir.
Her yer de sen bayansin yakışıyor mu uyarisina maruz kalan kızdır . Yakışır yakışmaz sanane lan ibnee .
Uzak durulması gerekilen kızdır çok itici abi kız dediğin küfür etmemelidir bu tiplerin yanına yaklaşırsanız leş gibi tütün koktuğunu ve boş beleş bi' arkadaş ortamının olduğunu görürsünüz.
Yerine göre konuşabilir bence. Biri ona laf attıpında yada asıldığında ne desin ay cınım deme öyle şeyler mi desin.

Sevmezlermiş de beyler. Sanırsın kendileri kibarlıktan kırılacak.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar