bugün

çünkü mümin müminin kardeşidir.
:) ARAPLıK TA AMMA GENiŞ ıRK HEE... Cezayirli de ARAP, KATARLı DA arap, SUUDi DE... * AMA iLGiNÇTiR HiÇBiRi SURiYELi MÜLTECi ALMadı

anlıyacağın kendine hayrı olmayan ırkı sevsem ne olur sevmesem ne olur...
Arapperest kişilik bozukluğu.
Müslüman değilim, arapları da sevmiyorum zaten. Ne işim var bu başıkta ak gidiyorum ben.
Bu işin müslümanlıkla alakası yoktur ama ırkçılık hakikaten aptalcadır. Ben kürtleri sevmezsem kürtler bu ülkeden gitmiyor veya ingilizleri seversem beni vatandaş yapmıyorlar.
Sie aq sanki Araplar bize bayılıyor.

Sikerim daha kendi seçme seçilme haklarını alamamış halkları hiç işim olmaz.
Ulan hala dini araplar ile bütünleşik bir denklem olarak gören aptallığını ve cahilliğini hunharca yaşayan birey yada bireyler var. Müslümanlığın Araplarla alakası yok. Hatta kur-an'ı kerim in de araplar ile alakası yok. Arapça indirildiği için bunu yaradan öğrenin demiş. ibranice de inebilirdi, ingilizce de. Bu tamamen yaradanın layık gördüğü, kendi ilmi ile bunu bu şekilde yakıştırıp insanlara sunduğu bir yol gösterici kitaptır. Arapçaya saygı duyulabilir, Rabbimiz tercih ettiği bir dil neticede. Sırf kur-an'ı kerim için araplara ben niye saygı duyayım. Onlar kim lan? Pilavı avuç içlerine doldurup yiyen tiplere ben niye saygı duyayım? Şimdi peygamber efendimiz de araptı diyenler çıkacaktır elbet. Bende ona şunu söyleyebilirim ki, bu peygamberlik sıradan bir insana verilmedi zaten. O yüzden o'nu her anlamda tenzih eder ve saygı duyarım.