bugün

Günümüzde yaygın olan erkek tipidir. Sevgilisini aramayan erkek, ailesini aramayan erkek, arkadaşlarını aramayan erkek, kankasını aramayan erkek, sevgili adayını aramayan erkek gibi türleri vardır. Aramaz işte, aranmayı da sevmez. Telefon kullanmayı sevmez belki de, ya da önemsemediği için. Bir çok neden arayabilirsiniz. O değil de bir erkek, bir kızı önemsiyorsa ne olursa olsun, hangi şartlar altında olursa olsun, mutlaka arar. Yok sevgilim beni aramıyor, hoşlandığım çocuk beni hesaba almıyor, diye düşünenlere duyurulur özellikle...

(bkz: Aradım da ne oldu gsm şirketleri zengin oldu)

Demeyin! Arayın, bir kızın en tahammül edemediği şeylerden biri önemsediği erkek tarafından aranmamaktır çünkü...
rahat erkektir.

(bkz: arayanım yok soranımı sikeyim)
huyu kurusun, aramayacağı varsa aramaz, seksen takla atın, gönlü lütfetmezse aramaz, dert edilecek bir durum yok, gönül bu.
çok konuşmak tez ayrılık getirir ilkesinden yola çıkarak bunun üstünede dırdırı eklersek haklı olan erkektir.
hattında tl yoktur allahsızlar!
Egoyla alakası yoktur. Telefonla konuşmayı sevmiyordur ki bu ben oluyorum.

15. Dk'dan sonra birbirine sarar çiftler zira. Illa ki bir tartışma çıkar. Madem öyle niye cennetlik canımı cehenneme sokayım durduk yere.
sözlük erkekleri buna bir çare bulsun. aranmayan kalmasın.
görsel
Aramasındır.

(bkz: AramaZsan arama yar)
Benim gibi içine atan erkektir aramadığım sevmemem ya da umursamadığım anlamına gelmez.