1. 1.
  70 yaşında ve tek başarısı götündeki kıllar kadayıf olduğunda elde ettiği avrupa şampiyonluğu olan hatta euro 2008'e kadar tanınmayan bir teknik adam hakkında haklı tespittir. lan o ispanya takımını yılmaz vural çalıştırsa gene şampiyondu. ayrıca özellikle oyuncu tercihleri ve değişikliklerinde büyük hata yapıyor. ayrıca burak'ı 70'lerde oyuna sürüp maç kazanılamıyacağını biri söylesin ona her maçta aynı senaryo alzheimer mıdır nedir?
  1 -4 ... diego armando do nascimento
 2. 2.
  oldukça yerinde bir tespittir. 70 yaşında olmasına rağmen, ilk şampiyonlar ligi macerasını fenerbahçe ile yaşayan, takır takır oynayan ispanyol futbolcularla, maç kaç kaç, kim kötü oynuyor diye bakmadan, hep aynı şablonu uygulayarak -70'te torres'i çıkarıp, guiza'yı oyuna alarak- josico gibi, akraba kontejanından 34 yaşında bir futbolcunun alınmasını istemiş bir teknik adam gerçekten avrupa kupası balonunu taşımaktadır elinde.
  ... tabutta yarim vole
 3. 3.
  (bkz: fenerbahçe abartılmış balon bir takımdır)
  1 -3 ... 60 yasindaki kelebek
 4. 4.
  ertem şener'den duyup gelip aaa 70 yaşında ilk şampiyonlar ligi maçı bık bık bık deyip durmayın.. adam biz portakalda vitaminken atletico madrid'le şampiyonlar liginde veya ismine ne derseniz şampiyon klupler kupasında vs. oynuyordu..

  herif hiç bi turnuvada çeyrek finalden öteye gidememiş ispanya'yı şampiyon yaptı.. daha büyük apolet var mı?? daha iyi hocalar var diyeceksin.. geliyorlar mı pekii fener'e bi sor bakalım!!

  diyeceksin zico'yu niye yolladınız!! adam ligi sivasspor'la aynı puanda bitirdi.. başarılı mı sizce??

  herif xabi alanso istedi, senna istedi sen gittin josico verdin, burak yılmaz verdin, ali bilgin verdin, gürhan gürsoy verdin, emre belozoglu verdin.. aurelio'yu yok pahasına sattın..

  bu takımla bu kadar arkadaş.. kimse hayal kurmasın.. sivasspor'un yedek kulubesinde thum'la balili otururken bizimkinde ilhan parlak oturuyor..
  2 -1 ... yoshimakuse