bugün

cep telefonu icadı ile başlayan ve insanı gıcık eden bir telesekreter mesajıdır..çoğu bunu duyar duymaz ana avrat sövmeye başlar..
aranılan kişiye göre heyecan, stres değişkenlik gösterir.
kesin beni aldatıyor polemiği yaratmaya elverişli telesekreter.
arayan kadın, aranansa eş veya sevgili ise 'acaba kiminle konuşuyor' diye düşünerek kıskançlık krizlerine girilmesine yol açabilen telesekreter mesajıdır.
karar verip o kadar telefonu eline aldığınızda ,bu sesi duyarsanız, eski cesaretin gelmesi sanırım vakit alır.
aradığın sesini duymak istediğin kişi aradığında meşgule veriyorsa o da insana koyar.
aslında, "aradığınız kişi şu an bir başkası ile görüşüyor"dur. ne bileyim pek duygusal düşünmeye gerek yok, konuşması bitince o size döner. zaten aradığınızı da görüyor, cesaretimi kaybettim geyiği de yalan oldu.

ha hoşlandığınız kızsa da üzülmeyin babasıyla konuşuyordur ne tribe girdiniz aq.
15 yıldır cep telefonu kullanıcısıyım hiç böyle bir mesaj duymadım. meşgul olduğunda dıt dıt dıt dııııııııııııt şeklinde uyarı tonu veriyor genelde ya da "aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor lütfen hattan ayrılmayın" diyen bir abla çıkıyor piyasaya... ama aradığınız kişi şu anda meşgul dendiğini harbiden hiç duymadım...
Boynuz is loading....