bugün

alınacak cevap için,

(bkz: ruhsat yok ehliyet yok ne var lan it)
dayağa susamış adamın yapacapağı eylemdir.
osman baydemir eylemi olabilir. adam devlete tahammül edemiyor. memuruna hiç edemez.
empati yoksunu olmaktır. o arabayı durduran polisin babanız olduğunu düşünün bir. veyahut babanızın polis olduğunu, gecenin bir vakti çalışmak zorunda olduğunu, işinin gereği bir insanı çevirmişken bu tarz cevap aldığını düşünün öyle tartışın.
aşırı sarhoştur kişi. sonu için üzülmekten başka çare yok
arkasının sağlam olan birisinin yapabileceği durumdur.
taşşağın 5 kilo gelmesi durumunda
sıradan karşılanacak eylem..
(bkz: sonrasını hatırlamıyorum bayılmışım)
bir taraftan kan aldıracak hareketler bunlar. sakın ha sakın. Zaten devir kötü.
(bkz: turnayı götünden vurmak)

Edit: imla
günahtır.
(bkz: intihar etmek)
vekil iseniz sorun yoktur hatta yolu bile kapatır "açmam" dersiniz biraz daha ileri gidip polis'in ailesine bile küfüredebilirsiniz nede olsa dokunulmazsınızdır, akplisinizdir.
(bkz: fevzi işbaşaran)
görevli memura hakaretten cezai işlem uygulanmasıyla sonuçlanır.karakolda yaşanacakları düşünmek dahi istemiyorum.
başbakanın oğlu olan birisinin yapması doğal harekettir.
saçmalamaktır. aklı başında kimse bunu yapmaz... çünkü bilir ki "götürürler merkeze ziktirirler herkese" çok afedersin!
ayıptır. fakat bir polis yakını olarak diyebilirim ki eğer polisi korkutmak istiyorsanız böyle davranabilirsiniz. eminim sizden korkacak ve size ceza yazmaktan çekinecektir.
4-5 kilo başşşşakları olan erkek eylemidir. hanımefendilerden böyle bir hareket beklemiyorum.