bugün

arabaya kattığı sportifliğin ve yaz aylarında yaşattığı gölge keyfinin yanında maliyetinin* esamesi bile okunmayacak bir keyiftir. tek sorun, çevirmelerin müdavimi olmak ve muayene esnasında sıkıntıdan ter dökmektir.

bunun dışında her şey çok güzel. rahatça dışarıyı kesebilirken, onlar içersini göremediği için özgürce hareket etmenin ayrıcalığı paha biçilemez.
ilk çevirmede paşa paşa sökmek zevkini yaşatan üstüne ceza da yendiğinde orgazma yol açan hareket.
trafik muayenesinde mecburen sökülecek filmlerdir. zira çok isteniyorsa orjinal renkli camla değiştirilmelidir. ha her muayenede sökerim sonra tekrar takarım diyenler için sorun olmayacak eylemdir.
130 lira cezası vardır ayrıca 25 ceza puanına denk gelir.
genelde 4 renk tonu var, tavsiyem 2 olacak (çevirme için).
kalitelisi 300 civarındadır (kalitelisi anahtarla filan "kolayca" çizilmez, 14 balyoz darbesi ile cam ancak kırılır)

güneş ışınlardaki radyoaktivite için biraz, uv ışınlarından korumak için epeyce faydası vardır.

uzun yolda göz almaktan; şakağınıza güneşin tokat patlatmasına birçok konuda koruyucu katkısı vardır.

genelde iyi olarak bilinen markalar (tamamen şahsi yorumumdur amatör vatandaş olarak) llumar, sonax, ziebart, 3m, solarguard vb...

benim hastası olduğum yıkamacım; bostancı'da 3m mustafa'dır(shell'in çarprazı, sokak içinde-minibüs'e paralel)...
arkadaşlar itina ile işlerini yaparlar(maddi bir beklentim yok, hem cam hem oto yıkama konusunda küresel alanda değeri olan bilgileri paylaşıyorum burada)7

not: işlemin çok cadde üstü br yerde yapılmaması, kapal kapılara sahip mümkün olduğunca toz geçirmeyecek bir alanda yapılması, yapılacak üründen çok işçiliğin çok iyi olması, yaıştırılan yüzeyde asla hava kabarcığının bulunmaması, ön cama da yapılacaksa paraya kıyılması ve şeffaf olan filmden ön-cama kaplatılması(parlamayı önler)

vs vs vs önerilir.