bugün

gereksiz ehillerinin yapacağı saçmalık.
yolda falan denk gelirsem, elimde de imkan olursa neyi kanıtlamaya çalışıyorsun? yazacağım altına.
gerici kesime bu kadar battığını bilmezdim.en yakın zamanda bende yapıştırcam karar aldım.teşekkürler sözlük.he buarada Atatürk sevgisini ister vücudumuzda ister arabamızda gösteririz.Atatürk zihniyetinde olmayan birininde gösteriş için yapcağını düşünmüyorum o kadar gösteriş yapcak şey varken.
çok yanlış bir davranış biçimidir.bazı kişilere göre bu imza yerine gençleri parayla etkileyen kıtaplarını zorla okutan şahsiyetlerin ımzası olsa daha dogru bir davranış olabilir.
Hakimiyet kayıtsız şartsız allahındır yazısı yapıştırmak varken gereksizdir.
(bkz: atatürk sevgisini bağıran adam)
sorsan atatürk devrimiyle ilgili herhangi bir şeyi cevap veremeyen insan modellerinin yaptığı " abi ben atatürkçüyüm" gibisinden yaptıkları anlamsız eylem.
sevginin abartılıp gösterişe dönüşmesi hali. sorsan bir çoğu doğum tarihinden, ölüm tarihinden, onun düşünce yapısından bihaber ama yeri geliyor ben ''atatürkçü '' yüm diye övünüyor işte. keşke bunlar gerçek olsa.
reklam kokan hareketler bunlar.
the godfather melodili korna yaptırmaktansa, vatana millete daha hayırlı olandır. yapılasıdır. yaygınlaşmasını istediğimdir.
imzayı yapıştırır ama istiklal marşı okunurken o arabayı durdurmak aklının köşesinden bile geçmez.
son günlerde moda olan arabalara yapılan modifiyelerdir.
vücuduna dövmesini yaptırmak kadar boktan bir harekettir. atayı anmanın da böylesi. çok tepki toplayacak bunu söylemem ama öyle yani çok gerizekalısınız.
osmanlı tuğrası daha karizmatik olabilir.
arabasına güvenmediğinin göstergesidir.
dikkat edin hep şahin, kartal gibi arabaların üstelik artık boku çıkmış olanların arkasındadır.
maşallah yazısının ötesinde bir koruyuculuğu mu var lan.
bi bmwde gördüğümü de hatırlamıyorum.
izmirden kız kaldırmaya çalışan bünyenin yaptığı hareket. oranın kızları bunu görünce direk arabaya geliyormuş öyle duydum.
güzel durmuyor değil hani.
atatürk ü saçma nedenlerden sevmeyen cahillerin olduğu bir türkiye de doğru olandır.
evinin, arabasının, dükkanının orasına burasına arapça yazı asanların pek bir kıllandığı şeydir.

atatürk'ü a'sını görünce deliriyor bunlar.
farklı olanın-düşünenin, muhalif olanın şeytanlaştırıldığı güzel yurdumda bir nevi 'şeytan' kaçırma amaçlı işaretlerden birisidir.
diğer bazıları türk bayrağı, atatürk resmi, dağa taşa "ne mutlu türküm yazmak" vs.
sanırım atatürk: "beni hatırlayınız" derken bunu kastetmemiştir..
bir zararı yoktur.
insanlara da bu kadar batmaması gerekir.
Atatürk'ü yürekten yaşamak dururken putlaştırarak başkalarının bu anlamlı ve ileri görüşlü liderden soğumasına neden olabilir.
okuduğu kitabı imzalatmak gibi hala anlam veremedğim saçma bir alışkanıktır.
özentiliktir. her arabada görüyorum. sırf hava lan.
Bunca yıldır onu karalamaya çalışanların amaçlarına ulaşamadıklarını gösteren imzadır. Asıl başka bir yerlerine atmak gerekir o imzayı ama neyse.