bugün

Bi bitin artık arkadaşım, vallahtır bıktık. Hayır hepsi benim mi arkadaşım bilmiyorum ki.

Arabası olan insanlardır.

Edit: şişşşttt burdalar.
ilk kez izleyen biri için 'sonunda komik bir şey olacak galiba' hissiyatı uyandırır. Sonuna kadar izletir ve hayalkırıklığı ile biter..
bir kaç kere yapıyorsa tamamdır da her yolculukta bunu yapması artık böğaaaak getirir, unf + block + report sebebidir. *
eskiden biraz havalıydı bari. adamlar otobanda tofaşla yardırırken ibreyi videoya alıp facebook'a falan atardı. iyiydi. sonra bokunu çıkardılar.
Salak insandır.
Bakın benim arabam var demenin Bir başka yoludur.
Amacı hala anlasilamamistir.
Götünüze giren çıkan ney? Bakmayın o zaman amk allah parmak vermiş değiştir diye.
instagram'da artık storylere bakmama sebebidir. keşke görgü de parayla satın alınabilse diye düşündürür.
Görgüymüş sen sıçtığına kadar çek görgü deme adam sevdiği müziği arabasında dinlerken atsın görgüsüzlük olsun, akıl sağlığın yerinde mi? Ya da bu zeka ağır gelmiyor mu sana kullanmak için?
instada düzenli story atan bir kardeşimiz çok gergin.

Çok da sikime olan olay isteyen istediğini atsın.
Anlatılmak istenende bu zaten ıq yerlerde amk başlığında.
Ya tamam yapabilir de eline ne geçiyor.
Arabam var bilgisi.
Müzik bilgisi.
Yani ben ilgi istiyorum ve paylaşacağım hikaye de bu işte deniyor.
Ben bu paylaşımdaysa zayıflık görüyorum ve benim için vakit kaybıdır. Ya sessize alırım ya takibi bırakırım çok yapıyorsa hesap. Çünkü ne ilgi duyuyorum ne bir şey kazanıyorum buna.
Arabayı ilk aldığında çok matah bi bok gibi çekerdim dışarı çıktıkça sonra zaman geçtikçe neden çekiyorum acaba diye düşünmeye başladım. Sonra hiç çekmemeye başladım. Sanırım ilgi çekme,beğenilme,dikkat çekme güdüsüyle yapılan bi eylem olsa gerek. Ben bıraktım şimdi kardeşim başladı ama o ergen hak veriyorum napalım bu da bizim sınavımız bir gün o da bıkar elbet.
abi insta hava atma yeri ben buyum ben zenginin ben güçlüyüm ben güzelim.

eskiden bir şahine bmwye doluşup müzik açar gezerdik sözde kız tavlıyacaz. bizi gören erkekler korkuyordu kızlar bakar mı hiç işte kafa.

şimdi bu olay herşeyin internete taşınmasıyla böyle oldu. herkes bir idrar yarışında. erkekler genellikle araba da muzik açıp story atıyor kızlarda asansörde ayna karşısında dudak felan büzerek.
Kızlara hava atan ezik erkek davranışıdır.
Birde böyle cıstak bir müzik koyar ve millete trafikte makas atar. Kamerayı tutan arkadaşı onu çekince ellerini bırakır ayaklarıyla sürmeye kalkar direksiyonu. Asit kuyusunda çürütülmeli bu tipler.
vurduruyordur.
yazmasam olmazdı.
Yurtdışında da türeyen tipler.