bugün

kaza yaptıktan sonra joystiğin titremesiyle noluyo lannn deyip kolu birden yere atan babadır. sıçayım sizin alacağınız atariye der ve konu kapanır.
(hala gülüyorum lan)
Babanın uçmuşudur. Bir üst versiyonu da;
-Az da ben oynayayım .
deyip, saatlerce oyunun başından kalkmayan, uykunuz gelene dek sizi bekleten babadır.

Çocuk içinden;
-Kalk ulan artık
derken, dışından da;
-Baba az da ben oyniyim ühühüh. ,der. *
Kendi arabası olmayan veya arabası olduğu halde ama realistik yarış oyunlarının büyüsüne kendini kaptırıp oyun oynayan babadır.

Canı çekmiş ve oynamıştır.

oyunda gerçek hayatta yapamadığı her türlü artistliği yapabildiğini görünce, muhtemelen PC nin başından kalkamayacak olan babadır.

Çocuklar tarafından kıskanılmamalı tam tersi desteklenilmelidir.
Çünkü PC ' yi baba almıştır.

PC yi rafa kaldırmaması için babaya katlanılmalı ve baba'ya arkadan tezahurat yapılmalı her finish çizgisini geçtiğinde bu başarı;
-Olleeyyyy Harikasın baba!
-Ezdin geçtin sinek gibi hepsini

ve benzeri cümlelerle gaz verilerek övülmeye devam edilmelidir.
kaza yaptıktan sonra bu arabanın masrafi en az 10bin lira diyen baba.
hele de sinirli bir adamsa beat the time yarışlarında klavyeyi ve monitörü yumruklayabilecek babadır.
Gecemedigi bolumleri sizin gecmenizi isteyen babadir. Ogrenemedi hala drift atmayi.
(bkz: need for speed).
sokak yarışı içerikli araba yarışlarında trafik kurallarına uyan, kırmızıda durup yeşilde hareket eden babadır.
çocukluğunu eksik yaşayan babadır. böylece o günleri bir nebze olsun telfi etmek ister.
arabayı sola doğru hareket ettirmeye çalışır,sol tuşa basar,arabayla birlikte kendiside sora doğru yatar.
devamlı gerçek hayatta böyle çarpsan çoktan ölmüştün yorumları yapıp bu durumda size ders vermeye çalışan babadır.