bugün

araba ile aranızda duygusal bir bağ oluşmasıdır.
Şahin olmadan asla diyebilmektir.
akla hemen bir zamanların dokun bana isimli yarışma programını getiren hadise. günlerce arabayla temas halinde olan bireyin içinde bulunacağı hadise.
crash filminde daha da ileri boyutlara taşınmış olan ilişkidir. *

(#6508089)
(#7727129)
(#7730468)
aklıma iki yıl evvel yaşanmış bir olayı getirmiştir. şöyle ki amerika da 57 yaşındaki (ismini unuttum) bir adamın 1000 den fazla arabayla olan ilginç seks yöntemi ortaya çıkmıştır. olay amerika da büyük bir olay olmuştu ve 1000 den fazla arabayla ilişki kuran adamın da akıbeti ne oldu sonra da unutuldu gitti. daha dün gibi hatırımda ve hatırladık vay be diyorum. demek ki arabaların egzosuna sokanlar da varmış diye edemiyor insan.

edit: haberi şimdi bulmayı başardım. http://www.haberturk.com/...1-1000-aracla-seks-yaptim buraya girin ve okuyun. söylediklerim de aynen haklıyım.
genellikle klasik araçlarda olur. sevimli ve eski araçlar oldukları için bakıma ihtiyaçları vardır bakımı için uğraştıkça bir zamandan sonra çocuğunuz gibi olurlar. Sizden öncek sahiplerinin de anıları yaşanmışlıkları yıllar yılı o aracın içinde birikip o araca bir ruh katmıştır. bütün bunların birleşiminde duygusal bir bağ oluşur.

(bkz: vosvos)
hatta ona ad bile koymaktır. taşlı yollara girildiğinde "şimdi kızımın ayacıkları acıyacak" diye düşünmektir.
(bkz: elif)