bugün

bazıları öldürün, vurun bebek katilini tarzında cümleler sarfetti, haklıdırlar o anki öfkelerini yansıtmaktadırlar. ancak şöyle bir durum var öldürüldükten sonra neler yaşanabileceğini göz önüne alıyor musunuz ? kimse size korktunuz falan demedi, hele dur yegenim. idam ettiniz diyelim hiç mi bunlarda başka bir baş yok, o kanı temizlemek için toplamayacak mı tekrar örgütü. şu anda apo'nun yaşaması pkk'da çok başlılığın ortaya çıkmasına sebep olmuştur. kimse bunu inkar edemez. idam ettiniz ne oldu mutlu mu oldunuz. yoksa yeni bebek katilleri asıl siz mi oldunuz ?

kaldı ki bir de dünya konjonktürü var, öyle kolay kolay adam idam edemezsiniz, sizin tiklemediğiniz ülkeler size kök söktürür alimallah ? ben sizi düşündüğümden diyorum, yoksa çokta tikimeydi idam ettiniz etmediniz..
bir adım ileri atıp iki adım geri gitme hatasını yapmamaktır.
(bkz: siz kimsiniz)
"yaramaz mı" dedirtesi hede. terörist başına el bebek gül bebek bakmak aynı zamanda türkiye cumhuriyeti için çalışıp didinenlerinde açlık sınırında yaşamasına göz yummak ile yeni neslin bakış açısına büyük yarar sağladığı açıktır. bilmem kaç milyon üniversite öğrencisi mezun olduktan sonra diploma gerektirmeyen ama diploma isteyen işlerde çalışmaya mecbur kalırken imralıdaki o haysiyetsiz varlık bilmem kac santimetre kare yerim daraldı diye feryat eder ve avrupayı ayağa kaldırabilir.

not: sınırda dağdaki şerefsizlere karşı ülkeyi savunan mehmetçiklerin kuyusunu kazan baş şerefsizi bu kadar rahat ettirmek boynumuzun borcu. biz neden okuyoruz? neden çalışıyoruz ki? e tabi ki imralıdaki şerefsiz ""hatta şerefsizlere hakaret olur bu o yüzden .....* diyorum"" rahat etsin. orada bir dediği iki edilmesin diye değil mi???

not2: o değil de bu kadar masum gencin öldürülmesinde başı çeken birinin bu kadar rahat yaşamasına göz yumabilen büyüklerin vicdanı yok mu anlamış değilim hani. aralarından bir tanesinin oğlu doğuya gidip gazi veya şehit olmasımı gerekiyor ki farklı bir tutum sergilensin?!