bugün

barış getireceğini söylenen mesajmış. lan köpek başından ne barış mesajı gelecek amk? bir de buna inanan saflar var.

artık herkes kendi elektiriğini kendisi ödeyecek dese şaşkınlık yaşarım ama doğruya doğru.
meyva yerken ağacına bakmayan, eve ekmek gelkirken babasına helal mi haram mı diye sormayan, hayatında memlekete bir faydası olmamış ebleh faşistlerce şimdiden kötülenen mesaj. söylenene bakılıpi söyleyen göz ardı edilmelidir. yarın savaş çıksa kadın kılığına girceksiniz askere gitmemek için deyyuslar. bırakında barış olsun.
yarın savaş çıksa kadın kılığına girecek korkaklar tarafından bırakın barış gelsin savaş çıksa kadın kılığına girersiniz diyerek mazur görülen, sineye çekilen mesajdır.

boşuna dememişler güzelim (bkz: şecaat arz ederken merd-i kıpti sirkatin söyler)
herkes akp ye oy versin' e yakın mesaj olacaktır, yeni anayasa için olası referandumda destek içerikli mesaj olacaktır.
gizli kaynaklar tarafından elime henüz ulaşmış mesaj metnidir. aynen aktarıyorum. sevgili hemşehrilerim burda benim götümü kasatura ile kesip kaleşnikof soktular. sonra bi albay geldi yanında bi alay asker. sıradan beni sikmeye başladılar. akşama kadar sikilmedik yerim kalmadı. barış sürecinde böyle şeyler olur dediler barışmaya gelmişler bende bu nazik tavırları karşısında duygulandım. askerdir yazık aylardır tık yok. sevgili hemşehrilerim orda milyonlarca insan olacaksınız hepiniz barış sürecinde götünüzü siktirmekten geri kalmayın. barış için önemli şeyler bunlar. kadınlarımız orospu olacak erkeklerimiz ibne. hem o kadar kötü bişey değil bu. orospu ki dünyanın en eski mesleği ibnelik desen şu anda ülkede gayet revaçta. size vereceğim son mesaj siktirin kendinizi. hadi öptm bye.
(bkz: beni sikin)
memleket ne hale geldi arkadaş. terör örgütü liderliğinden idam cezası yemiş birinin mesajı beklenir oldu hemde barış için komik bile değil.
apo denen bıyıklı tuzluk mesajını çook önceden yollamıştı zaten : (bkz: #19048902)
budur: sz hla slhlrı bırakmyrsnz glba bn ytyrum s.s.