bugün

mantıklı bir eylemdir. malumunuz geçen hafta sonu kadıköy rıhtımda yapılan gösterilerde sahnenin ön taraflarında (hangi götle açıyorlar ben hala anlamıyorum arkadaş. hayır tek başıma dayak yerim eyvallah ama bir boka yaramaz. eğer bir boka yarıycaksa bir daha bu tarz ibnelik yapan tiplere sağlan kafa göz tek başıma dalıcam) açılan apo posterleri miting'in ne kadar ciddiyetsiz olduğunu göstermiştir. türk - kürt kardeştir eyvallah ama bir türk ile apo neden kardeş olur yada kardeşlik temelleri atar ? hayır insan sevgisi barış özgürlük diyorsan apo piçini eksik tut ? vesselam gezi parkı olaylarında az çok denk geldik.. denk geldikçe soğuduk.. (bu arada kendi adıma yazıyorum "geldik soğuduk" falan tamamen kalabalık bir kişiliğim olduğundandır. yoksa tek kişilik bir örgütüm ) yani yapmayın şunu. apo posteri asanları bir kenara ayırın. bu ülkede çok gözü yaşlı şehit annesi var.. ve onların şöyle yada böyle sebebi apo ve teröristleridir.
onur meselesidir. muhalefet olmak ayrı, pkk'yı hoş görmek ayrı. kesinlikle yapılması gerekendir.
mitingine göre değişir.

ama milli hisle yapılan mitingleri baltalamak isteyen orospu çocuklarının ve bunların yaygarasını koparan piçlerin öyle planları var. kaldı ki bu piçlerin siyasi duruşları apo'yu muhatap alıyor.

yazık ki bizim salak muhalifimizde salak iktidar destekçimiz de bu oltaya atlıyor...
şu an ülkede apo posteriyle gezmek suç olmadığından* hiç bir şey yapamayacağını gösterir.
devletin adamla pazarlık yaparken sen ne diyebilirsin adamı savunanlara.
gerçekten allah o şehit evlerine ateş düşüren şerefsizlerin de fırsat veren şerefsizlerin de* evlerine ateşler salsın!
bizzat o posterleri kafalarına geçirmek gereklidir, katılın.
Bunun adı barış dili beyler . Herturlu provakasyonu yapın ondan sonra barış isteriz .bizim kimseyle savaştığimizda yok gerci savasanda sizsiniz barisanda.