bugün

Bugün medeniyetin beşiği, peygamberler şehri Şanlıurfa'da binlerce kişinin halfeti ilçesinde kutladığı olay.

Yok bir şey. Hala kardeşiz. Kürtler niye dışlansın ki.
tecavüze hadım yolu ile çözüm bulunmaya çalışılan bir ülkede, bebek katiline dokunulamıyor.. hücresinde kitabını okuyor, bütün gün tv izliyor ve ülkemize şartlarını sunuyor, bizimkilerde bunu resmi parti toplantısı ciddiyetinde görüşüyor..

bu nasıl bir dünya?
Ben aslında o herifin ne yarraga bastığını değil binlerce kişinin bunu kutlamasına dikkat çekmek istemiştim.

Düşünsenize Atatürk'ün yaş gunünün sembolik olarak kutlandigini.
aslında 8.8 yaşına girmiştir.
nitekim yedi insan yaşı bir köpek yaşına eşittir.
it oğlu itin 62 yaşına basmasıdır. lakin bu it ölünce nolucak? terör bitecek mi? ben terörist yaftası yemeyecek miyim? nolucak yani?
"o kadar oldumu lan o?" deyip tez elden köpek cennetine(pardon cennete de almazlar onu)gitmesi dilenen köpoğludur.

pardon pardon köpeklere haksızlık etmeyelim isim koyamadığım yaratık desem anlaşılır herhalde.
bir şerefsizin 62 yaşına basmasından başka bir şey değildir. ölse dert, ölmese dert. sürünsün bu şerefsiz bebek katili. hastalıklarla boğuşsun. götü tutmasın inşallah.
köpekler en fazla 15 sene yaşıyor tezini kıran cinsi bulunamamış köpek.
162 ye kadar sürünsün.
ne o istemiyor musun sürünmesini? *
o talihsiz olayın üzerinden 62 yıl geçtiğinin göstergesidir.
paşalar gibi yaşamaktadır amk. şerefsiz duasıyla beslenip ömrüne ömür mü katmaktadır anlamıyorum. bebek katilleri yaşadıkça insanın kendine sıkası geliyor. *