bugün

adamı gülmekten komaya sokan muhteşem şov. ilk başladığı günden takip etmediğim için üzüntülüyüm.
son zamanlarda gerçek anlamda televizyonda beni güldürebilen tek program. emprövize saçmalama sanatının zirvelerinde geziyor arkadaşlar. canlı yayın olması ve stüdyodaki gençlerle interaktif olarak yapılması da ayrı güzel olmuş. ilgiyle izliyoruz.
kıvrak zekalara sahip kişilerin muhteşem programı.
ömrü hayatımda gördüğüm,hayvani derecede yetenekli sayılı oyunculara sahip olan eğlence programı. adamlar anında doğaçlama yapıyor kardeşim. bu ne yaratıcılıktır yahu. hele ki hiç konuşmadan bir oyunu baştan sona neredeyse sıfır hatayla oynamaları beni benden almakta. bozulmaması dilekleriyle.
doktor: buyrun.
deli: doktor bey bu gömleğin iks larcı var mıydı?
bu programı seyredince kaçırmadığım makina programının bittiğine sevindiğim program.
doğaçlama ve hızlı olması sebebiyle anlık güldüren ama daha sonra ise hakkında hiçbir şeyin hatırlanmadığı yazılabilecek bir spoiler imin bile olmadığı bir show.
ısınamadığımız, o adını sanını bilmediğimiz bayan ve hakikatten bayan tiyatrocunun angaralıca konuşması devam ettiği sürece de ısınamayacağımız canlı performans-shov.

saygı duymuyor değiliz!
yılbaşı gecesi anında olmasa da * yarılmamızı sağlayan show.
eğer bu insanları osman tan bir yerde bir şekilde keşfettiyse bu program için biçilmiş kaftanları biçmiştir kendi elceezleriyle. popstarların, alaturkaların, "ebru gündeş" in yapımcılığını yapan osman tan erkır tv.de ilk defa gerçekten ele avuca gelir, eğlenceli, dolu dolu bir programın yapımcılığını üstlenmiştir.
(bkz: bunu yapan bunu da yaptı)
tüm marifeti bu adama yüklemiş gibi olmayalım hemen. oradaki tüm marifet o tiyatrocularındır hepsi teker teker üstün bir yaratıcılığa sahipler. kutlarım kendilerini... ayrıca,
(bkz: ailecek hastasıyız)
daha önce tek tük baktığım, ilk defa yılbaşı bölümünü baştan sonra izleyerek hastası olduğum leziz program. mahşer-i cümbüş, arada ankara'ya da geliyormuş gösteriye, bir dahakine kaçırmamalı. yılbaşı bölümünde, aynı sahneyi gitgide azalan zamanda oynama oyununda, normalde oyunun ortalarında sahnenin önüne çıkarak konuşmaya giren uzun boylu, 1 saniyelik oyunda, aniden öne atlayarak bir umut sarıkaya karakteri gibi selamın aleyküüüm diyerek beni yerlere yatırmıştır. * * *
insanın bazen gerçek olmadığını düşünüp, daha sonra metinleri ezberlemiş olmanın bile insan üstü bir zeka gerektireceğini anlayarak bu düşüncesinden vazgeçtiği program.
cumartesi günleri fox tv'yi izleme sebebilir. sloganları 'izleyenler itina ile kopartılır' olmalı.
bu gece yılbaşı bölümünün tekrarı yayınlanan programdır.
üniversitlerdeki tiyatro kulüplerinde birazda olsa benzerlerini yaşayabileceğiniz eğlenceli bir teleyizvon programıdır. okulunuzda iyi bir tiyatro kulübü varsa eğer sizide seçerlerse bu kulübe bizzat bu eğlenceli aktivitelerin içinde olursunuz. bu kulüplerde eğitim çalışmalarındaki doğaç çalışmaları evlere şenliktir. izlenesidir. *
(bkz: tiyatro akademi)
az önce biten, 2. kez izlediğim yılbaşı bölümüyle * tekrardan yarılmama vesile olan, zuhal topal'a iyice bi hayran bırakan, ama "şimdi kim bekleyecek bi hafta daha" diye düşündürtmüş, şu an salak salak sırıtma nedenimdir * neyse, hastasıyızız...*
epeydir izlediğim ve izlediğim günden beri "bu ayça'yı niye almışlar ki?" diye düşündüğüm, cumartesi akşamlarının tek vakit geçirme, eğlendirme programıdır. başka kanallara bakmaya ihtiyaç bile duymazsın. finallere çalışırken "bugün fazladan çalışayım ki akşama anındayı izleyeyim" dedirten tiyatro severleri daha bir kendine bağlamış olan programdır.
ayrıca; ayça'nın "tatlaaaaam"(tatlım) deyişine ve bir doğaçlamaya başladığı ve bitirdiği taklit sesine dikkat etmeyişine, en güzel yerlerinde doğaçlamayı batırarak dalmasına uyuz olduğumdan bazen izlerken kendimi kastığım programdır . bana ne oluyorsa
makina'nın bitmesinden sonra ki cumartesi geceleri alternatifi. ama tabiki hiçbir zaman makina'nın yerini de doldurayacak program, sebep ise malumunuz osman. ama yinede m.c'ü bulup program yaptığı için bravo.
doğaçlama olduğu bariz belli programdır. çok ufak bir ihtimal ama belki dublaj bölümünde bir ezber söz konusu olabilir. yani daha önceden izlemiş olabilirler o görüntüleri.
gülmekten karna ağrılar sokan program. özellikle dilek'in saçlarını alttan bağlayıp başörtülü anne tiplemesi yapması hayran bırakıyor.bence programın ismi anında görüntü show değil de mahşer i cumbus olmalıymış, daha samimi daha hoş olurmuş.
ayça'nın neden bu gruba dahil edilgini anlayamadıgım tiyatro sporu .Özlem ve yiğit 'in performansları olayı alıp götürürken , bizide gece gece koparmayı başarıyo.Aynı saatlerde rakip kanallarda yayınlanan canlı programlar * * o saatte TV basında olan seyirciyi tutmak için kendilerini yarsalarda anında görüntü show farklı method uygulayarak bizi yarmayı başarmışlardır.
bu turun galibi ile hatırlanacak şov programı.
"sıfır demiyoruz!" - osmantan erkır
(bkz: doğaçlama hatası)
(bkz: bostancı kamil)
geçtiğimiz programa konuk olarak katılan nedim saban'ın konseptinin yurtdışından gelme olduğunun sinyalini verdiği program. amerika'da izlemistim tarzında bir soylemde bulunmustu, varsa bilgisi olan paylasırsa sevinirim. "aa bende duydum,oyle dedi" seklinde bir paylasımdan ziyade yurtdusunda nerelerde izleyebilecegimi soruyorum. evet cok param var ve 10 dil biliyorum, dagılın.
güncel Önemli Başlıklar