bugün

şüphesiz ki zall donuz butonunu onun için getirmiştir.
annelerini barzani öpmüş ak hainlerin sardıkları yazar, ırak babanızın malı mı orospu çocukları.

tsk kandile mi girdi de çıksın dendi?
Eğer zamanında komşularımızın toprak bütünlüğüne saygı duyup iç işlerine karışmasaydık bugün pkk bu kadar güçlenmeyecek, ypg, pyd, öso ve işid gibi canavarlar doğmayacaktı.
Antikaw bu konuda haklıdır. Ancak uygulanan berbat dış politiklar yüzünden geldiğimiz noktada sınır ötesi harekatlar kaçınılmaz.
Tabii göstermelik değil. Madem girdik tanklarla tur atacağımıza uçaklarla tepelerine binmeliyiz.
yazar bozuntularının beğenmediği yazar, çaylaklığı uzun sürdü sanki.
donuza aldıktan sonra tansiyonum 2 puan düştü.
pkklı bir yazardır. Silinmesi gerekir.
Şizofreni tanısı alabileceğini düşündüğüm yazar.
Beyin terk.
çoğu zaman ne yazdığını bilmiyor. hep bir nefret söyleminde bulunuyor. haklıyken bile haksız duruma düşenlerden.
bu hatun sözlükte bakire ölecek. kızım bırak sözlüğü herkes gitti.
Ooo atika'cım. Yine döktürüyorsun.
ıssız bir adaya düşsem yanıma alacağım tek şey, ben yanarım ama en azından insanlık kurtulur.
Çok ayrıksı biri olmalı sanırsam sözlükten kültürel bir sapmayla ayrılıyor evet karmasından bunları anlıyorum arada entrylerine de denk gelirim.
Sen nickten kaybetmişsin sevgili yazar.
sözlüğün açık ara en güzel kızı
allah sevdiğine bağışlasın.
nedense atatürk'ü seviyormuş gibi görünmeye özen gösteren hdpkk'lı yazar. buna atatürkçü diyen varsa hemen gidip bir psikiyatriste görünsün. bildiğin atatürk düşmanı, kürtçü-ermenici hdp'linin biri bu adam.
kesinlikle maaşlı bir provokatör-troldür. adam inatla kendini atatürkçü olarak göstermeye çalışıyor. ama atatürkçülüğe aykırı ne varsa savunuyor. Gerçek bir hdpkk'lı.
kudurrr terör yardakçısı solcu seni.
bir yazar.
gine nick6 ma yazmış cahil cühela yazardır. Kuzum bir rahat bırak beni artık allah aşkına. Bıktım senden yahu!
EGM siber suçlarla mücadele şube müdürlüğüne şikayet ettiğim yazar.
başlığını upladıktan sonra hala ses çıkmayınca beyin yakmıştır:

(#35975545)

yemin ediyorum fıkrasına gülünmeyen adam gibisin antikav.