bugün

Çiftleşen hayvanlar sayesinde gülüşmelere neden olabilecek gecenin körü eğlencesidir.
Annenin "değiştir şunları çok iğrenç." diye tepki vermesine sebep olabilecek vukuudur.
babaanneyle "cenab-ı hakkın yarattığı rızkının peşinde koşan timsah" tarzı modeller seyredilir.
aslanları izlerken ' ayyy ayy ay! git yılan ye, timsah ye. ne istiyorsun yavru ceylandan' diyen annedir.
başlı başına bir çiledir.
biz aslandan kaplandan geçtik, kuş belgeseli izleyelim dedik. kan, gürültü patırtı yok sonuçta. derken şunu öğrendik. ölmek üzere olan yavrular anne tarafından yuvadan atılırmış. hay öğrenmez olaydık, benim canım annem başladı sitemlere:
- senin gibi anne olmaz olsun. ölcek diye daha bir ilgi göstersen olmaz mıydı? doğurup atmak kolay...
kısacası anneyle belgesel izlenmez.
+annem - ben

+Allah belasını versin o aslanların ! ne var da yiyorsunz o masun ceylanları
-anne doğanın kanunu bu et yemek zorundalar
+ o güzelim şeyleri yemesinler
-ne yesinler
+ceylanlarla beraber kardeş kardeş ot yesinler
-bak annecim o hayvanlar bunlar işte hani bahsetmiştim ya sana
+ama bunlar insan oğlum!
-yok anne görüntüde öylede aslında değiller iyi bakınca anlaşılıyor bak bak iyi bak gördün dimi bak.
hayvanların çiftleşeceği ihtimali sezildiğinde zap yapılıp ara verilen seyir. o ne lan öyle!
benim valide hepsine mangalda et gözüyle bakıyor. korkuyorum sözlük.
Bir anneyle la casa de papel izlemek kadar yormayan aktivitedir muhtemelen.

Durup dururken izlediği ilk yabancı dizi oldu. Ben aslında böyle suç temasını seviyorum diyor yeni keşfetmiş bunu da. altyazıya alışınca "aaa bunlar şerefsiz de demeyi biliyor" falan diye aniden yükselmesi mi dersin, aşk üçgeni olayını çözünce "hiç müslüman işi mi bak işte" diye iç çekmesi mi dersin, çıldırıyorum asjdkdjs