bugün

Yazarların bir anlık hiddetle, annelerine karşı söyledikleri en ağır hakarettir.

Bir keresinde 'rezil Köpek' demiştim.

Hani keşke demeseydim ama hak etmişti.
benim gibi mal bir çocuk doğuracağına sıçsaydın daha iyiydi!

pelle gibi bir çocuk olsaydım söylerdim anneme.
senden utanıyorum.
not: ben değil fakat tanık oldum bu sahneye berbat.
Al kırdın kırdın.
anneye hakaret eden varsa hakaretin en ağırını haketmiştir.
Anneye en ufak bir sitem bile büyük bir hakarettir.
(bkz: yollu)
(bkz: orospu)
(bkz: gerizekalı)

Eskiden huzur evine yatiran evlatlari acimasiz bulurdum ama suan hak veriyorum. Ben bu kadinla yasamak istemiyorum ne de ileri de bakmak.

Ben ne ekersen onu bicersin insanıyim. Annemle anlasamiyorum. Küçüklüğumden beri her fırsatta kimsesiz biraktı bizi. Bir saç oksamaktan mahrum bıraktı. Bence bu o kadar zor olmamalıydı. Ki bunun işleri yogundur da bahanesi olamaz.

Sadece canı sikkinken muhabbete girer bizle o da sonunu kavgaya baglamak için. Bunlar son reddede ergenlikle agzimdan kacanlar.

Ha dogruluk payi da var ama konumuz bu degil.

Beni akrabalarima olmadigim biri gibi ve genelde kötu biriymisim gibi dedikodumu yapar. Benim bildigim annelik ise cocuklarinin kusurunu örtmektir.

Annem kendini sulaleden biraz dislanmis gibi hissediyor galiba. Cunku onu da kucukken sevmemisler. Cok kalabalik bir ailede ortanca cocuk. O da aileden birilerine yanasmak için bazen bilmeden benle yasıt cocuklari olanlarin yaninda beni yeriyor ve onlarin cocuklarini ovuyor.
anneye hakaret edilmez lan.
Yemeklerini beğenmiyorum. Hakaretin dibi.
Gerizekalı demişligim var. Ama gönlünü aldım sonra.
Sen hem kadının külotlu çorabını giyip ayna karşısında oynaş, hem de kadına rezil köpek de. Pis pezevenk.
Gerizekalidir. Anneler asla haketmez diyeceksiniz ama haketti. Ona olan borcumu basima kakti , okulu biraktim bu yuzden devamsizliktan kalmaya yakin benden ozur diledi. Sen annesin mk insan kizinin yuzune makbuzlari atar mi ?
anneye küfür kesinlikle edilmemeli. tabi ki sinirlenip arada biseyler diyoruz ama küfür hiçbir zaman edilmemelidir.

ben genelde hiç aklın çalışmıyor derim.o da zaten çok takmaz.

ve tabi ki şiddet ne olursa olsun uygulanmalıdır. çok fazla sinirlenirseniz çıkıp dışarı bi nefes alın.
saçmalama'dır en fazla. ötesi yoktur annedir lan o baş tacı.
Hakaretlerdir.