bugün

Bir bakıma bilinçsiz erkektir. Ne olup bittiğinin farkında değildir. Bu işlerden en iyi annesinin anladığını düşünür. ¤
Eşimle böyle evlendik.

Ben kayınvalidelerin ve görümcelerin hepsini aşırı seviyorum. Hep söylerim bunu. Böyle iyi bir gelin adayıyım. Her zaman, eşimin ailesi ile inşallah her akşam beraber yeriz, yazın her hafta pikniklere gideriz, çocuğumu büyütürken kayinbalidem her işime karışır da ona bakıp ah ne şanslı bir gelinim bana böyle çok bilmiş bir kayınvalidecik verdi diye şükürler ederim diye geçirirmişimdir içimden ve daha çok bekar beylerin olduğu yerlerde dışıMdan.

Son derece ideal gelin olmam nedeniyle çok talibim vardı. Her erkek henüz tanımadığı annesini çok sevdiğini söyleyen kadınlara düşer. Bana düşenlerden biriyle evlendim işte.

Şu an kayınbalidemle birbirimizi minik minik eklenmiş fare zehirli çaylarla olsun ne bileyim çorbalar ile olsun besliyoruz. her akşam bizimle olduğu için bıktım, hocalara gidip büyü yaptırıp topraklara gömüyorum, hadi bakalım hoppidanak diye üstünden atlatıyorum bunu. Sabun büyüsünü yapmakla kalmadım, direkt olarak sabunu rendeledim kattım pastanın içine, yedi. Aynı akşam kudurdu diye hastaneye kaldırırdık. Eşimin başının etini yiyorum bize gelmesin artık bıktım, özel hayatım kalmadı diye. Ya annen ya ben bohüjükdı diye kendimi yerlere ata ata ağlıyorum. Annesine mutfakta tek kalınca bıçak çekiyorum, akşam eşim eve gelince annen beni dövdü diye şikayet ediyorum.

Tüm bunlar sebebiyle, hem kişisel deneyimim hem de çevremden gördüğüm çok ideal gelin adaylarının yaşantılarına bakarak en doğru karar olduğunu söyleyebilirim. Evlenin ve oturup olanları izleyin.