bugün

kendimin içinde olduğu sözlük yazarlarıdır. 98 yılında trafik kazasında annesini kaybetmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim.

seni çok özledim be anne.
Bende ne yazık ki annemi kaybettim ve Allah kimsenin başına vermesin diyorum.Bu dünyada ölümden başka herşey yalan.
rabbim hep sev onları dileğini dilemesi gereken yazarlardır. bir evladın anne ve babası için dileyebileceği en güzel dilektir çünkü bu. şimdi onlar uzakta ben uzaktayım, allah'ım sen her kuluna hep en yakınsın. kaçınılmaz son budur arkadaşlar. onları emanet edebileceğimiz tek ve en güvenilir adres tanrıdan başkası değildir. safça da olsa bunu yapacağım, inancım olmasa da bu dileği dileyeceğim; çünkü bu benim onlara olan borcum. onlar için elimden gelen sadece bu temennide bulunabilmek iken, bunu yapmazsam kötü hissederim. varsın tanrı olmasın ben yine de isteyeceğim.
anne nefestir.
Allah kimseyi nefessiz bırakmasın.
Ben annemi babamı uzun zaman once kaybettim 13 sene oldu
Ilk zamanlarda tarifsiz bi duygu kaplıyo icinizi bombos geliyo heryer birileri bisi anlatiyo ama duymuyosunuz anlamiyosunuz
Zaman gectikce biraz daha iyi oluyosunuz sonucta devam ettirmeniz gereken bi hayatınız var ama ne kadar zaman gecerse gecsin bogazınızdaki dügüm gitmiyo ailesiyle gecen bi cocuk gördugunuzde o dugum hep hissettiriyo kendini
Ama en acısı gecen yıllar onların hatıralarını unutturuyo
Seslerini zaten unutuyosunuz ama yuzlerini unutmaya baslamak iste o en tarifsiz duygusu hayatın.
Anne kaybedilmez bir süreliğine sadece sizi yalnız bırakır.
Hepinizin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin.