bugün

geçen sene bir vesile ile kırşehir'de bulunuyorduk ailecek. öğretmenler gününün de yakın olması sebebiyle annem ilkokul öğretmeni nazife hanım'ı ziyaret etmek istediğini söyledi, biz de bu vefalı harekete akrabalarla hay hay dedik ve ziyarete iştirak ettik.

nazife hanım'ın evine gittiğimizde kapıyı 70 yaşlarında olmasına rağmen oldukça diri görünen tam bir cumhuriyet kadını açtı.

dudaklarındaki pembe rujdan, tırnaklarındaki french ojeye kadar her şey mükemmeldi.

oturduk, genç hanımlar çayları koydu. annem öğretmeninin elini öptü, sohbete koyuldu. ben nazife hanım'ı süzerken birden ereksiyona geçtiğimi farkettim. kadın çok tahrik ediyordu beni. gözlerimi alamıyordum ten rengi çoraplarının örttüğü bacaklarından.

bir ara ben ilaçlarımı alayım diye kalktı odasına doğru gitti. ben de tuvalet nerde diye kızına sorup müsade istedim. hemen nazife hanım'ın odasına yöneldim. yatağın kenarına oturmuş tansiyon hapını kutusundan çıkratırken yanaştım.

buruşmuş yüzünü okşayarak onu ne kadar arzuladığımı söyledim. tedirgin oldu fakat bunu yapamayacağımı ancak arzu edersem sakso çekebileceğini söyledi.

"hiç yoktan iyidir" diyerek ağzına almasına müsaade ettim. takma dişlerini de çıkartmasını rica ederek zevk havuzunda boğulmaya başladım.

hayatımın en güzel cinsel deneyimiydi.
biraz yes man izlemiş bünye, biraz da taze troll kokusu içeren hikayemsi.

demeden geçemeyeceğim,
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
(bkz: at yalanı sikeyim inananı)