annenin ölmesi anlamına gelen söz dizisi.
annesini sevmeyen fazlalık tiplerin kullandığı cümle.
görsel
üzücü olmayandır.
görsel
ilk başta biraz üzecektir.
Bunu diyen bir piçi doğurduğu, dahada kötüsü böyle yetiştirdiği için gebersin zaten.
Troll bile olsa bu akılalmaz cümleyi telaffuz edebilen varlığın, acilen profesyonel yardım alması gerekir.

Diyeceğim bu kadardır!
Nokta!
görsel
bu başlığı açan, annesinden önce "geberirse" annesi ne der diye hiç merak etmiyor mu?
Her çocuk doğuran anne değil.
Her hamile bırakan baba değil.
Anlayın artık şunu.
Boşluk. Ve arkanda kimsenin olmaması.
Herşeye katlandım.
Peki buna nasıl katlanıcam?
Başlığı açana küfür etmiyorum.
Küfür bile hakedene yakışır.
bir erkeği koşulsuz sevecek tek kadın annedir.

şunun trollüğü bile rezillik.
Her çocuk doğuran kadın bilindik tarzda anne olmuyor, olamıyor. O yüzden anne tanımını tekelleşmiş haliyle düşünecek olursak çok tepki alacak olan cümle.
Fakat şunu anlamalısın genç insan, çevrene baktığında standart olan bir şey yok. Her şey, her insan, her olay aynı değil. Farklılık yaşamın vazgeçilmezi. Bu bağlamda annen her ne kadar seni öfkelendiren biri olsa da onu o haliyle kabul etmek zorunda olduğunu unutma.
Olması gereken olması gereken zamanda, olması gerektiği şekilde oluyor. Sen dünyayı deneyimlemeye gelmiş bir ruhsun. Kendine acıyıp çocuk gibi sorun çıkaracağına anlamaya çalış. Neyi bilmen gerekiyor?
Hayattaki her annenin, evladını, sizin annenizin sizi sevdiği kadar sevmediğini gösteren söz.
Çok ararsın çok. Çok pişman olursun çok.
ilgi çekmek için artık bu karaktersizlikleri yapacak kadar ne yaşadınız merak etmiyor değilim.
alternatif başlıklar:

annenin ölmesi
annenin vefat etmesi
annenin hayata gözleri yumması
annenin hayata veda etmesi
annenin hayatını kaybetmesi
annenin rahmetli olması

seç, beğen, al.
böylesi nefrete bulanman için sana ne yaptılar ? sorusunu akla getiren başlık.
görsel