bugün

ayaklarının altında cennet bulunmayan kadınlardır bunlar genelde.

fizyolojik olarak sizi doğurmuştur hepsi bu.

ps: şimdi beni eksilemek için nasıl sabırsızlanıyorusunuz, nasıl bir an önce mouseunuzu o somurtan surata götürmek istiyorsunuz biliyorum. hadi tutmayın kendinizi. sonuç olarak her şey benim kontrolüm altında ve ben ne ister onu yapıyorsunuz. hadi yapın bir an önce!
tarihte bir annenin yaptığı ve engel olmadığı en büyük hata tarafından bizzat yapılmış olan yorumdur.
ne yazılırsa yazılsın değişmeyecek gerçekliktir.
kimileri kabul etmek istemez.
Bi kadın sırf egoları iÇin evliliğini kurtarmak kocayı elinde tutmak ya da komşunun Çocuğu var benim neden yok benimde olsun bende anne olayım mantıgıyla hareket ederek cocuk yapıyorsa neden kutsal olsun? Bu durumda amacına ulasmaya vesile oldugu iÇin kutsal olan bence cocuktur.
anası doğurmamış sıçmış dedikleri evladın, anasına karşı sitemi. ensest olabilir.

annesini kaybetmiş biri olarak, o boşluğu anlatmak tarifsiz. içinde sürekli bir acı bir o yana bir bu yana gidiyor. insan hayattaki ilk öğretmenini, ilk arkadaşını, ilk dostunu kaybediyor. kimse onun gibi sevmiyor, düşünmüyor. allah gencinden versin, allah annelerimizin tırnağına taş değirmesin.
Bazı anneler için çok doğru söylemdir. Aksini kimse iddia edemez. iddia Eden varsa siktirsin gitsin yetiştirme yurtlarını gezsin.

He amk he. Hepinizin annesi kanatsız melek diye bütün anneleri öyle zannedin. Zavallı ve cahilsiniz. Hayatı etrafınızdan ibaret sanmayın.
memesinden haz almadığınız kadınlara değer vermemeniz gerektiğini öğreten saçma, gereksiz kurumdur.