bugün

babanızı da yanında götürmüyorsa, babayı alacağınız anlamına gelir.

annem 2 günlüğüne halamlara gitti, kafa dinleyecekmiş. amk o da ne demekse, sanki evde bando ekibi ile yaşıyoruz da kafasını şişiriyoruz. ben bu kadınları özellikle de annemi anlamıyorum, gitme demiyorum, giderken kocanı da al git diyorum. bari giderken yemeği çamaşırı halletseydi ama o da yok, babam olacak herifin umuduna kaldık. hayatı boyu bardak yıkamadı, yemek yapmak ayağına zehirler bu piç bizi.

annem gittiği andan beri odamdan çıkmıyorum, bu yüzden sözlükte fazla mesaiye kaldım. açtım ismail yk dan "allah belanı versin" dinliyorum, yan sekmede nurgül yeşilçayın sevişme videoları açık ama sesini sonuna kadar kıstım. aynılıktan bıktım, değişik fantaziler deniyorum. dolabıma zulaladığım, doğum günümden kalma çikolata ve muz var. yiyeceğim tükenmek üzere, odadan çıkmadığım için tuvalete gidemiyorum. babamla aramızdaki soğuk savaşı kazanmam lazım, o piçe yenilemem.
annem "odan çok havasız" diyerek köşe bucağa saksı sokuşturmuştu, çok kızmıştım. milletin annesi saksıya çiçek diker, bizimki ağaç dikmiş amk. odama güneş girince saksının altında güneşleniyorum, orman havası almak isteyenleri odama davet ediyorum. başta kızdım ama sonra çok işlevsel olduğunu anladım, artık işemek için odadan çıkmaya gerek yok. annem arada bir sula demişti, ben de doğa dostu olduğum için saat başı suluyorum hem de organik ..

çikolata yiyip yalnızlığımın keyfini çıkarırken, hasta olmadığım halde hapşırdım. hemen google da bunu arattım, karşıma şöyle bir şey çıktı : hapşırmak seks isteğinin habercisi olabilir, küçük çaplı bir şoktan sonra kendime gelip aşağı indim. artık daha fazla odamda duramazdım, gram hazetmesem de babamla bu durumu konuşmalıydım. ilkelerime karşı gelip yardım istemek için babamın odasına gittim, aslında param olsa işim olmaz bu gavatla. ama napıcan işte, evdeki ekonomik özgürlüğü olan tek piç içerde kıçını devirmiş yatıyor. açtım kapıyı ve sevimli bir giriş yaparak kalbini yumuşatmak istedim

+ değerli baba, ilk önce sizi ne kadar se
- kısa kes lan!
+ sizi ne kadar sevdiğimi anlatmak için ..
- ne diyon la kodumun evladı?
+ (terbiyemi bozmadan) : hemen toparlıyorum sevgili babacım, sizce de bir hanımla cima etme yaşım gelmedi mi?
- lan ne zırvalıyon sen? anlamıyom!
+ karıya gidelim diyorum amk nesini anlamıyorsun!!! diye çıkıştım buna

sonrasını hatırlamıyorum. kanepede uyandım, annem başımda söyleniyor bi yandan da babama atar yapıyor. bu çocuğu mundar et diye doğurmadım diyor,amk beni koruma şekline bak ya! sanki sokaktaki kediden bahsediyor.

babam bana dalınca bayıldığımı görüp annemi aramış, hastaneye götürmek yerine bok çuvalı gibi kanepeye yatırmışlar. bu nasıl aile amk! erkek olmak istiyorum dedim, babam beynimi elime verdi. nerdeyse kafam ikiye ayrıldı, annem sirkeli bezle başımı sarıyor. bez keneften çıkarılmış don gibi kokuyor amk, artık lafın tam anlamıyla bok gibiyim.
dilimi sikeyim lan, ne demişler insanın başına ne gelirse ya dilinden ya belinden ..
--spoiler--
the shipping news filminin mevzuyu başlatan girizgahı.
--spoiler--
(bkz: artını verdim güzel kardeşim)
Serin hikaye.
iç burkmuştur.
Ama küfürlü konuşmayaydın iyiydi.
okumadım pişman değilim.

tanım: bir evi bırakıp gitme şeysi.
Komşuya gitmiştir.