bugün

allah düşman başına vermesin denecek durumdur.

biz daha annenın babayla seviştiği gerçeğini yeni yeni sindirirken, elin adamı 20 yıllık artık kaç yaşındaysanız annenizi evirip çevirip sikecek, aşkım kadınımsın diyecek lan bir kötü oldum amk.

sağına soluna boşalacak, hırpalayacak, anneniz de kocacım diyecek allah yaşayanlara sabır versin. gider anne katili olurdum yeminle.
amerikan dizilerinin vazgeçilmezidir.
Babaylada hep dost kalma durumudur.
türklüğün kaldıramayacağı bir durumdur.
aynı zamanda üvey babadan dayak yersin günde beş öğün.
Meşrebi geniş insanların gocunmadigi durumdur.

Kaldıramam ben.
çoluk çocuğu mağdur etmediği sürece gayet normal bir durumdur. baba evleniyorsa annenin de evlenmeye hakkı vardır. (bkz: kadın erkek eşitliği)
psikolojik sorunlara yol açabilecek bir semptomdur.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)

acıdır. insanların kişisel hayatlarındaki tercihlerde tamamen özgür olmalarına rağmen, çocuğa sahip olan bireylerin bir karar alırken çok kez düşünmelerini gösteren olaydır.
kesinlikle babanın anneden boşanıp başka bir kadınla evlenmesinden daha çok koyacak durumdur.
kolay kolay sindirilecek durum değildir.

not: valla onurlu insanların kaldıramayacağı durum. kimse çemkirmesin amk.

anne farklıdır beyler sonuçta baba başka bir kadınla evlense bile bilirsin ki baba sonuçta o kadının karısı olmyacak erkek ve kadın arasındaki farktan dolayı annenin başka biri ile evlenmesi koyar kardeş.
bu kişi benim kuzenimdir,çocukları psikolojik problemli hale gelmiş durumda ama kadının umrunda değil. yeter ki koca bulsun bazılarına yetiyor başka şeyi de düşünmüyorlar.
insanın cinsiyet ayrımcılığı yaptığı kirli yüzünü ortaya çıkarır.

tabi ki sindirmek zordur, ben şahsen istemezdim.

peki ya baba evlense? bu neden normal karşılanıyor? anneye boşayacak, başkasıyla evlenecek, sonra da erkektir yapar diyeceğiz öyle mi? hiç öyle değil.

öyle babanın babalığını yerim ben.

sosyal olarak bakarsak da, bu ülkede dul kadınlar zorluk yaşarlar, anne kendisini koruyup kollayacak biriyle evlenme isteğinde olabilir. sen annene ölene kadar yarenlik edebilecek misin? eşin, işin, çizdiğin yol buna müsaade edecek mi? ya da komple dul kadınlara olan algıları yıkmak gerekir.

her neyse ben hem anne hem de babanın boşanıp başkasıyla evlenmesine karşıyım arkadaş. babanınkine daha çok karşıyım.
Fesatça düşünceleri ve kıskançlıkları kenara bırakarak mantık çerçevesinden bakarsak olaya tamamen hakkı vardır. Eğer mutsuzsa geçinemiyorsa sürdürelemeyecek bir evlilikse boşansın abi. Her insanın bir yol arkadaşına hayat arkadaşına ihtiyacı vardır. Yanlış kişiyle vakit kaybettiyse doğrusunu bulmak için en doğru zamandır. Güzel bir aile; huzurlu, başarılı, sağlam ve en önemlisi mutlu bir hayatı beraberinde getirir.