bugün

beklenendir, görülünce şaşırtmayandır. hümeyra gibi bir oyuncu nasıl bu teklifi kabul etmiş anlamıyorum.

edit: bir sürü artı bir tane eksi gelmiş, eksileyen dizinin yönetmeni, yapımcısı, senaristi ya da oyuncusu.
boktan bi konusu olduğu içindir. konuda devamlılığı sağlayacak bi durum yok.
ne saçma anlamsız bir diziydi isabet olmuş.
bir konusu bile olmayan dizinin hazin sonudur. geçmiş olsun.
oyuncu kadrosu gayet başarılı olmasına rağmen, senaryonun azizliğine uğramış dizidir.
hümeyraya yazık etmiş dizi için alınan en sevindirici karardır.
harika bir haberdir.
boş bir dizidir.
ben daha hiç izlemeden dizinin final yapması durumudur.
yaz dizisidir konusu saçmadır ve tutmamıştır.

eee bu işler güçler böyledir işte.

(bkz: gizli reklam)
bugün dream tv de reklam arasında gördüğüm fragmanla birlikte öğrendiğim hadise.

fragmanı ilk gördüğümde ''aa yeni bir dizi başlıyor: osmanlı saray kültürüyle harmanlanmış aile komedisine benziyor...'' falan vesaire yorumlarda bulunmuştum (utanarak yazıyorum). sonra fragmanı boşverip dizinin adına baktım hemen biraz altında yeni dizi yazısını görmeyi beklerken final yazısıyla karşılaşmam sonucu televizyon izlemeyi daha doğrusu bir daha türk dizilerinin yanına yaklaşmamayı kendime amaç edindim (sudan bıkmış balıklar hariç).
dizinin konusu saçma,
anlamsız,
hiçbir inandırılığı yok,
komik değil, nasıl tutunabilir ki?

bi kadın o kadar uyuyabilir mi, büyük bir saçmalıktı zaten.
boş ve sikimsonik bir dizinin daha final yapmasıdır. konusu yok, komedisi yok, anlamı da yok.
Zaten türk dizilerinden ne beklenir ki? Bir saçmalıktan daha kurtulma durumudur.
her boktan yaz dizisi gibi boş zamanları değerlendirmek için izlenen, olay örgüsüne sıçayım dediğim bir dizinin tutmaması doğaldır elbette.
ama hümeyra seviyesini bu kadar düşürmemeliydi tabi, o ayrı konu.