bugün

az once yaptigim seydir. anne bes on lira borc para verirmisin param kalmadida dedim s.ktir git dedi bana. lan insan annesinden borc istermi hic vay mk. bide utanmadan borc istiyosun dedi. geri odeyecegim 8 gun sonra halbukisi. bu yaptigini arkadaslarim yapmiyor anne. verecegin olsun.
edit: ben geri odeyecektim cidden. zaten 80.000 tl cik borcum var anama. istemeye utandim ama napayim. harbiden odeyecektim lan daha bir kez borc odemedigim olmadi.
her zaman yaptigim sey. hicbir zaman da geri odedigim gorulmemistir. guya universite taksitlerini calisarak geri odeyecektim. hahahahah.
Geri dönüşümsüz alınan ödenektir. Her iki tarafta net bir şekilde bunu bilir ancak;
'Bak bu seferlik veriyorum geri vereceksin' tembihi mutlaka yapilir.
lisedeyken ritmikmolarak her gün ve üniversiteyken her hafta naif sesle yapılan konuşmadır. ama annelerimiz bizi o kadar çok sever ki hemencecik verir. (vermedi).
yuzunuzun yerlere gecmesiyle esdeger durumdur. vermedi yine sirf borc istememi bile baskalarina anlatmis rezil etmis beni anam. lan sen ne bicim kadinsin evladinim ben oderim diyorum oderim lan. yine s.ktir git babasi kilikli utanmaz dedi. istemeyecem bidaha.
anne parayı borç vermezki. parayı sadece verir.
eğer evladına kendi ihtiyacı olmayan bir parayı borç olarak veriyorsa, anneliği sorgulanması gereken kişidir.
2 katını geri ödeme vaadiyle yapılan eylemdir.
sonuç mu? hiç geri ödemedim. *
Geri verilmeyendir.
komidinin üstünde olan paradır.
geri verilmeyeceği anacıklar tarafından bilinendir.
Indirek yollar: Kredi kartini odetmek, saglik sigortasini odetmek, 5 yildizli sitenin ev kirasini, cocuklarin okul masraflarini, cikilan tatilleri odetmek sonra da ortaliga self-employed'um diye fitness guru diye yasam kocuyum diye dokulmek.
ben hep geri ödemesini yaparım. canım anamdan en fazla 10 tl isterim.
Yok estağfurullah. Verdiğim emaneti yine emaneten isterim. Kız dedim kirli çıkı çok palan val mı? Dedi paran kalmadı dimi yedin bitirdin hepsini. Sen ne anlatıyon be abla abi. Üstümde nakitim az...

Ben kart kurt sevmem. Para cepte olacak sıcak sıcak. Onu harcamak zevkli.

Neyse benim paramdan bana para verdi sağolsun. Hiç kırmaz oğlunu. Dur akşam çiçek alıp gideyim, bir de öperim, oh.
Hayırsız evlattır.

Seni doğuracağına Taş doğursaymış. dogurduğu güne lanet olsun.

Vermen gerekirken para almak nedir, zavallı kadından?