bugün

hani filmlerde olur boyle topu insaata kacan cocuklar filan kesin oyle bir sey bu.
çocugu aynı zamanda kardeşi olan yazarların düşünebileceği türden bir durumdur.
(bkz: annesi bile belli olmamak)
(bkz: kral oedipus)
baban s*ksin seni! diye cevap verilebilecek bir durum.
başlık ensest ilişki olarak çıksaydı karşımıza, yine de mide bulandırıcı olmakla beraber bu kadar dikkat çekici bulunmayacaktı. ama özelleştirerek "anne" ile ilgili başlık açan arkadaşı insanlığa davet etmeyi görev biliyorum. sapkın tarafları varsa da, burada teşhir etmek zorunda değil. yok eğer sadece dikkat çekmeye çalışıyorsa başardı, bunu başarı sayıyorsa.
kıyamet alametlerinden biridir. başlık açıldığına ve 20 entry girildiğine göre ciddi sorun haline gelmiş ne yazıkki.
(bkz: oedipus kompleksi)
anlamadığım neden insanların sürekli olarak silinmesini istediği ve küfürler ettiği. tamam arkadaşlar gayet iğrenç ve norm dışı gelebilir ki bana göre de öyledir. ama bu dünyada olmadığı anlamına gelir mi? başlık silinince bu durum dünyadan silinecek mi? küfür etmek eyrine bunun nedenlerini açıklamaya çalışmak daha doğru olmaz mı? bakın arkadaş oedipus kompleksi gibi bir kavramdan bahsetmiş. psikolojik olarak bile bir tanımı olan bir kavrama, eşcinselliğe olan homofobik yaklaşımlar gibi sert tepki göstermenizin sebebi nedir? hayır başlığı açan kişi de anneyi sikmek falan dememiş ki mına koyim ne bu şiddet bu celal!
ne kadar çok küfür edersem sorun o kadar kolay mı çözülür diye düşünüyorsunuz yoksa ne kadar küfür edersem o kadar çok karma alırım mı derdindesiniz?
her iki düşünce de bu başlığı açan entry den daha saçmadır benim için...
her ne kadar ilk insanlar birer ensest ilişkinin getirisi olsa da yadırganası ve iğrenç gelen bir durumdur.
türkiyenin bir gerçeğidir.ensest ilişki olarak bilinir. daha çok kendini bastırmış toplumlarda ve ruhsal bozukluğu olan aileler içinde yaygındır. avrupada, güneydoğu asya ve türkiyede bir çok örneği vardır.
(bkz: nefis yok)
yazar tozutmuş olmalı .