bugün

insanı rahatlatan ve stresten kurtaran durum. onlara aylık 2 bin tl aidat ödüyorum en azından stres yok tasa yok. evet.
Babanın dışarı mı boşalsam acaba derken istemsizce spermlerini yumurtaya yollaması sonucu ortaya çıkan veletlerin eylemidir.
En dogru karar olur derim seni önce cocuk esirgeme yurduna bıraksınlar önce tamam.
batı kültüründe normal bir şey.
doğu kültüründe utanç verici bir durum.
bir erkek karısını veya kadın kocasını karşısına alır yine de o anaya babaya bakar. doğrusu budur.
O anne baba onu çocuk yuvasına gondermemisti.
hayatı daha rahat yaşamaktır. yılda bir belki uğruyorum moruklara. evet.
kafa dinlemek için muhteşemdir.

arada bir hala telefonla beni arıyolar, neymiş sesimi duymak istiyolarmış amk yemek suyunuzu ben ödüyom zaten peşimi bırakın aq. evet.
insana huzur veren durum. ikisine aylık 800 tl ödüyorum ama buna değiyor gerçekten.

o moruklardan kurtuldum en azından. evet.
bu zulmü huzurevine yapamam. kariştırırlar orayı.
Annnemle yıllardır yüzyüze görüşemedim, muhtemel 10 yıldır ayrı kaldıktan sonra ailemin evine döndüm, anneme artık yaşım geldi ileride evlenirsem çocuğumu emanet edebileceğim biri olması çok güzel dememin üzerine ben senin çocuğuna bakmak için eve bağlanamam bakıcı tut arada bakıcıyı kollarım dedi. Göz yaşımı tutmakta zorluk çektim ve ekledim ben de ileride sana bakıcı tutarım hatta huzur evinde daha rahat edersin arada müsait olursam ziyaret ederim merak etme.
Sonra bu kız okumuş doktor olmuş ama ailesini hiç arayıp sormayı bilmiyor oluyor. Olurum tabi.