bugün

genelde çok eksi oy almış entrylerdir. yazarların anlayamadıkları entryleri eksilediklerini gösterir.
neye göre belirlendiğini kestiremediğim entry. eksi alan entryler mi, yoksa hem eksi hem artı alan entryler mi? sadece 2 eksi oy alıp da anlaşılamamış entry olarak görünen entry'lerim var. o değil de uzunca bir süre "anlaşılamamış entry" butonu aradım sözlük. "ulan nerde bu lanet olası buton!" dedim, ama sonradan öyle bir şey olmadığını öğrendim. ayrıca benim entry'lerim çok açıktır. bilemiyorum yani bi iq düşüklüğü mü var bu sözlükte ha dostum?

araya sıkıştırdığım "lanet olası, ha dostum" gibi kelimelerle anlatıma akıcı ve destansı bir hava katıp içten bir üslup benimsemeye çalıştım. belki anlamazsınız diye.

(bkz: anlaşılmamış entryye girilen entrynin anlaşılamaması)
yazar üzülmesin diye en kötü entry demek yerine anlaşılmamış entry denilen, sözlükteki ibnelerin sayısını gösteren kategoridir. * * *
Sözlüğün kendi kendine verdiği ayarda zirve yapması da olabilir.

#5822610 numaralı entry'nin anlaşılmamış entrylerimde altıncı sıraya yerleşmesi buna örnektir.
kader mahkumu entrydir. kimi zaman çıktığı klavyenin, kimi zamansa onu okuyan, kimi dimağların ürünüdür.
(bkz: neyini anlamadın lan)
(bkz: bende ne bu diyorum)
bir saattir düşünüyorum anlaşılmamış nasıl oluyo, öyle bir buton mu var diye, yokmuş...
(bkz: teşekkürler sözlük)...
aslında bal gibi anlaşılır da... neyi anlaşılmamış anlamış değilim... *
birçok yazarın en sevdiği ve sıkı sıkıya savunduğu entryleridir. bunun nedeni yazarın genelde sözlük ahalisine ters gelen bir konuda bir fikir beyan etmiş olması ve kabul görmemesidir.
(bkz: çokta tabii değil mi allah aşkına)
entrylerin kalitesinin okuyanları aşma durumu.
herkes bir gün değerini anlayacaktır denilesi entry.
başkaldırıdır efenim.

yazacak lafı olanın durmayıp, coşması hadisesidir.

sevelim onları da.
ahh be sözlük, "beni bir sen anladın, onu da yanlış anladın" kelimelerini ard arda dizmeme sebep durum. anlayamıyorlarsa bu benim suçum mu? gol olur....
genelde birilerinin götünde patlamış aslında sağlam ayarlardır.
anlayana sivrisinek saz anlamyana davul zurna az.
(bkz: anlaşılmamış entryleri)
(bkz: #10549904)
ne çok mal varmış bu sözlükte cümlesini kurdurur adama.
neyini anlamadın yarraam diye sorulası entry'dir.
ironi içeren entrylerdir.
bazen anlaşılmamış değil birilerinin kanına dokunmuş entry'lerdir.
(bkz: vicdani ret/#13684270)
coşulan entriler gibi karakter sayısı ve aldığı eksi oy ile bu kategoriye dahil edilen entrilerdir muhtemelen.
sözlük algoritması karakter sayısı uzun olup, hiç artı oy almadan direk eksilenmiş iletileri bu kısma koyar, yazarın sayfasında sergiler.
**
'nasıl bu düşünceyi savunursun seni bir türlü anlayamıyorum'cuların eksiledikleri entryler olsa gerek.
(bkz: kedi sevmeyen kız/#14754911)