mutlu olanları görünce şahsımın da mutlu olduğu gelişme. ankaradakiler benim yerime de sevinsinler lütfen. bir de kuğulupark'a gidip lapa lapa yağan kar ve kanyak eşliğinde kuğuları izlesinler. kanyak kullanıyorsanız da mühim değil.
Tir tir titrediğim ayazı meşhur ankaraya , az da olsa yakışan ,canlılık getiren bir durum..
sabah bir miktar güneşli gibi gösterip kandırmıştır. ama olsundu, yılın ilk karıydı, sevilirdi.
Sizin için topladım. Buyrun;
(img:#909884)
Geri donmuştur.
kar yağarken ilginçte bir duman tabakası çökmüştür. (muhabir öveçlerden bildiriyor.)
Şu an bilkentte şiddetini arttırarak devam ediyor. Oldu mu şimdi sayın seyirciler sınavların en civcivli döneminde? Olmadı.
ankara da hortum goruntusu olusturdu.
firtinaya kapilan kar taneleri korkuttu valla.
An itibariyle kar eriyip gitti kalmadi.
https://www.youtube.com/watch?v=jLOrC0jy3uo
aralıksız devam ediyor.
(bkz: arkadaşlar düzeldi)

Şehre rengini verdi ince ince yağıyor.
gönlümü çalmiş, çocuklar gibi mutlu olmama neden olmuştur. bu şehir en çok beyazken güzel.
Canımızı çektiren yağıştır. Ağlıyoruz. Yaz gelsin.
3 dakika içinde önce yağmur, sonra dolu olarak başlamış, en sonunda kendisi sahneye çıkmıştır.

lapa lapa, hayvan gibi kar fırtınası şeklindedir hem de.
kazan'da kemiklerinizin içinde bir tur atan kar.

sokaklara soba koyacak başqan istiyoz.
Bir izmirli için özenilecek durumdur.

Ankaraya felan özendiğimiz yok bizim şehrimiz elbette eşsiz ama şu kar yağış olayı bizi üzüyor lan biz kar göremiyoruz.
Karın en çok yakıştığı şehir'e ilk kar yağışının düşmesi olayıdır. Deliler gibi sevindim laaaan. *
görsel
bilkentte resmen fırtınaya dönüşen kar. ani ikilim değişikliğinin şokunu atlatamadım şu an.
ankaraya yakışan kardır.

bir ankaralı olarak özellikle yağan karla birlikte akşamları ışıldayan lambaların ahengi beni hep büyülemiştir.
Ankaralıları sevindirdiğini düşündüğüm olay. Marmara yağmamakta ısrarcı sanırım. Soğuk ama kar yok.

(bkz: soğuktan götün donması)
Yüce tanrıma şükürler olsun ki, an itibariyle ankara'ya yılın ilk karının muhteşem bir fırtına ile yağması olayıdır. yağmur yağarken hava bir an da kar yağışına dönüştü ve benim gibi kar delileri elbette çocuklar gibi sevindi. Ah şu havada bir de samayed cinsi köpeğim olsaydı da beraberce bir o yana bir bu yana koşuşturuverseydik. *
Nevşehirede yağmasını dilediğim kar.
Yarın şehrin tamamına yayılacak olan kar yağışıdır.
tahminimi doğru çıkaran kar yağışıdır.
(#26268086)