bugün

sayesinde yurtdışında şu yönde haberler yapılmaya başlanmış bile*suriyeli mülteciler türkiye ye sığındılar ama türkiye onları hiç sallamıyor hatta işkence yapıyorlar bu yüzden aralarında açlık grevine başlayanlar varmış. şimdi 2 gün sonra amerika onları sahiplenmek isteyecek ve gelip o bahaneyle bizim işlerimize burnunu sokacak ya da bildiğin hataya bile yerleşecekler yardım yapıyoruz ayağına. bütün bunlara ön ayak olan da ''dünyanın iyilik meleği''dir. *
hatay'da ikram edilen cayina dudak payi birakilmaya calisilinca bir türk çayı icemeden geri donmus kadincagiz.
güzel olduğu kadar da küstah olmayan, tam tersi çok duyarlı bir sanatçı.
inanılmaz güzel olmasına rağmen inanılmaz soğuk ve itici görünen, yaptıkları taktir edilesi ünlü.
candır.
çok duyarlı, çok yardımsever bir kadın kesinlikle. türkiye'deki duyarlı geçinen bir yığın sanatçıdan kaçı ilgilendi bu konuyla? kendisi amerika'dan hatay'a geldi, takdire şayan.

fakat türk basını tarafından abartıldı gene. "hatay'dan bir melek geçti" , " angelina jolie türk kahvesi istedi aman allahım", "angelina jolie çocuklara yemek yedirdi, oha inanılmaz" tarzı başlıklarla görmemiş bir şekilde olayı yansıttılar. türk basını, size de teşekkürler.
son türkiye ziyareti sebebi ile ezik bir toplum olduğumuzu bir kez daha idrak ettiren aktris. nam-ı diğer ajan salt bacımız...
göz boyamaya gelen hatun. dostunuz amerika bende amerikalıyım demeye gelmiştir.
cianın imaj ajanıdır.
bu kaltak nereye gitse arkasından abd-ingiliz büyükelçisi ve zilyon tane ajanı peşinde götürür, akabinde o bölgede olaylar çıkar.

afganistan ve libya'dan bu yana adet değişmedi. suriye şimdiden siki tuttu diyebiliriz evet.
dudakları, sezen aksu'nun dudaklarının yanında sönük kalan aktrist.
kesinlikle güzel bulmadığım oyuncu. yolda görülebilecek 10 kızın 8 tanesi ondan daha güzeldir. diğer ikisi de eş güzelliktedir daha kötü değil.
bu kadın dişi ise yolda görülebilecek 10 kızın 8 tanesi başka birşeydir. ne bilim kenar süsüdür mesela.
eski güzelliğinden eser kalmamış. kemikleri çıkmış. biraz kars kaşarı biraz da halis tereyağ yese belki toparlar.
evinin kadını çocuklarının anası olmak dururken dağıttı yuvasını gelmiş hatay'larda geziyor.
salak yemin ederim gerizekalı bu bağyan.
gittikçe güzelleşen kişilik. hem iç hemde dış olarak.
(bkz: savaş meleği)
gözlerimin gördüğü en güzel şeylerden biridir. kadın demek istemiyorum o kadınsa türkiye'dekilerin çoğu nedir sorunsalında kaybolmak istemiyorum.
kafası çıkarılıp yerine herhangi bir kadının kafası takılsa, kimsenin umrunda olmayacak kadın. güzellik dediğin kompledir abicim. kemik torbasından ibaret biri görüyorum ben yüz güzelliğinden başka.
türkiyeye geldiğinde çay içerken çayın yarısının boş olduğunu görünce şaşıran hatun.
dudak payı diye bi şey var o dudağa az bile.
erkeklerin ne bulduğunu asla anlıyamadığım iticiliğin kitabını yazmış. iticinin fevkinde; hatta "itici ve ötesi" adlı rock grubu bile kurabilecek hatun kişisi...
güzelliğinden çok iyilikleriyle konuşulması gereken başarılı oyuncu.
artık güzel değildir. en azından eski çekicilğinden eser kalmamıştır.
brad pittle beraber olan oyuncu.
dudaklarindan, fizikinden, güzellinden önce yaptigi yardimlarina hayran kaldigim oyuncu
bebelerine böcek yediren şahsiyet. "napıyon sen gadın? yazık değil mi o bebeciklere? proteini başka yoldan alsınlar neden böyle yapıyon ama?" diye sorular sormak isterdim.

http://www.showbizspy.com...lie-my-kids-eat-bugs.html
asya kökenli evlatlıklarına cırcır böceği yemelerini yasaklayan kadın.

--spoiler--
ANGELINA Jolie, oğulları Maddox ve Pax'in daha çok Asya ülkelerinde servis edilen pişmiş cırcırböceğini çok sevdiklerini ve sanki patates cipsi yermiş tükettiklerini söyledi
--spoiler--

endişelenme sen angelina kadın. ne de olsa asyalı onlar. yamyamlık kanlarında var.
iğrenç esprilere konu olmuş güzel insan: ayşelina jolie.
başka bir örneği için: penelope cruz- pakizelope cruz. ya da ayşelope cruz ayşeyede koruz.