bugün

"bak seeen" dedirterek sırrı çözülen yavaşlıktır.
en azından galaxy serisi için kullanılan amoled ekrana dayanan yavaşlıktır. ama şu yeni sony xperia s ve t serilerinden herkes çok umutlu. gerçi sony de türkiye pazarına gereken ehemmiyeti göstermiyor. aslında görünüş ve performans olarak tercih edilebilecek telefonlar bu xperia s ve t serisi. ama çoğu kimse bilmiyor. hatta bilbordlarda falan 'james bond'un tercihi' denilerek sony xperia t'nin reklamı yapılmış ama telefonun adı yazmıyor usta. o derece gereksiz bir pazar adamlar için sanırım türkiye.

ha benim şahsi fikrimi sorarsanız ben iphone'a alıştıktan sonra bir android telefon kullanabileceğimi düşünmüyorum. samsung galaxy s3 de kullanıyorum annem sayesinde ara sıra. ama gerçekten çok farklı ve bana asla iphone'un verdiği deneyimi vermiyor. bir fanboy değilim, sikim kadar telefona milyarlar verip de gözüm kapalı taraftarlığını yapamam bir şirketin. sadece deneyimlerimi aktarıyorum. saygılar.
her model için geçerli olmayan yavaşlıktır. stajyer arkadaşı google'de mutlu edemediler besbelli ki, nesnel değil öznel takılmış biraz. benim motorola atrix 2'me baksaymış öncelikle. bırak dokunmayı, nerdeyse üfürüğümle bile komut alacak.