bugün

su goturmez bir gercek olup eger gezi parkina butun tayfa gelirlerse polisleri yarim saat icinde alt edecekleri kesindir, butun iyi niyete ragmen ne yazik ki burdaki insanlar coK tecrubesiz ve amator eylem konusunda edit: geliyorlarmışş cagri yapilmis .
O zaman gelsinler Türk kürt hep beraber bütünleşelim.
(bkz: dur bi şansımı deniyim kanka)
Saçmalık.
doğru önermedir. çünkü destek vereceği ima edilen kürtler gerçekten kürt vatandaşlarımız değil cudi dağında askerle çatışan militanlardır.
(bkz: gezi parkınız batsın/#19901516)
ortalık bulandırmaya çalışan hormonlu şakirt entrylerine kulak asmayınız.

sabah esed, öğlen cehape, ikindi ergenekon, akşam pkk...

ama aslında halk...

(bkz: 31 mayıs 2013 göğü tutan yusuf yusuf sesleri)
(bkz: hasikome)
kürtler zaten ordadır ama pkk lılar gelirse polis hemen çekilir ne de olsa pkklılar kutsal özgürlük savaşçıları dokunulmazlıkları var.
o değil de bu polis de insan değil mi amk?
yenmek ne lan?
benim arkadaşım, diğerinin kardeşi, ötekinin babası lan bunlar, düşman değil yani.
senin benim gibi sıradan insanlar.
çalışıyorlar, emir altındalar, niye düşman olarak yenilmesi gereken insanlar olarak görülüyorlar anlamıyorum.
direniş haklı olabilir bu farklı bir konu da polis neden düşman?
hizli mitoz bolunme yeteneklerinden faydalanarak olabilir. 1 dakikada 30 kisiye kadar cogalabildikleri bilindik bi gercektir.
kürtlerin meydan savaşını bilmediğini bilmeyenlerce ortaya atılmış saçmalık. günün anlam ve önemine binaen daha fazla yazmıyorum.
Polisi yenmek gibi bir derdimiz yok lan. Onlarda insan onlarda emir kulu emin olun bir çoğu bu durumu istemiyor zaten. Bu yola polisi yenmek içinde girmedik. Hükümete sesimizi duyumak için, '' bizde burdayız lan '' demek için çıktık. Kendinize gelin.