bugün

pardon ama biz bu en temel hakkımızı neden kullanamıyoruz?
Yoo ben her gün 10 km yürüyorum. Kendimi de gösteriyorum.
29 Ekim 2012'de hakkımızı sonuna kadar kullandık. AKP polisi elinde Türk bayrağı olan insanlara su sıkarak uzaklaştırmaya çalışmıştı. AKP neyine güveniyorsa 29 Ekim gösterilerini yasaklamıştı. Dinler mi Atatürk'ün çocukları? Gerekirse biber gazı yer, tazyikli su yer yine iner o meydanlara.
şaka maka siz yürüseniz nolur lan? elinizde lgbt ve hdp afişleriyle ancak komik duruma düsüyorsunuz.
Habur girişinin serbest, Diyarbakır'da terörist cenazesi kaldırmanın serbest olduğu karanlık yıllarda 29 Ekim kutlamak yasaklanmıştı. mitingde insanların üzerine tazyikli su sıkılmıştı.

O aralar bu amına koduğumun teröristleriyle pek sevişiyordunuz lan. Ne çabuk unuttunuz o günleri?
Kullanamayız çünkü ;

Halk tüm özgürlüklerini tek bir adama referandum ile devretti.
aradığınız numaraya ulaşılamıyor.
29 ekim 2012'de bir protesto yürüyüşü vs. Olmadığı, amaç sadece cumhuriyet bayramı kutlamaları olduğu halde akp, elinde türk bayrağı olan insanlara tazyikli su sıktırarak cumhuriyet bayramı kutlamalarını engelleyip polisini ve halkı birbirine düşman etmişti. O dönemin bu işlerden sorumlu "hiçişleri bakanı" idris naim şahin de fetocu.
Ki o yıllarda pkk flamalarıyla pkkya destek yürüyüşü düzenlemek serbestti, hatta polis güneydoğu illerinde akpnin talimatıyla göstericilerle aynı safta yürüyordu.
aynı idris Naim Şahin 26 Şubat 2012 de Hocalı katliamının yıldönümünde taksim meydanında milletin milli duygularının gazını alıyordu.